To wideo z Robertem Makłowiczem to HIT! Uprawiał dyscyplinę "bieg do garnka"

2021-04-12 14:02 Mateusz Sobiecki
Robert Makłowicz z bransoletką
Autor: Akpa Robert Makłowicz z bransoletką

Robert Makłowicz jest jak pomidorówka - wszyscy go kochają! Tak pozytywnej duszy trudno nie uwielbiać. Kucharz jest legendarną postacią nie tylko telewizyjną, ale także w branży kulinarnej. Jak się doskonale przekonaliśmy, Makłowicz jest także pionierem! Pewien czas temu wymyślił dla siebie własną dyscyplinę sportową i nawet ją oficjalnie zaprezentował. Nawet w tym jest mistrzem świata! Ten zapomniany materiał wideo rozbawi was do łez. Zobaczcie sami.

Nie ma takiego drugiego jak Robert Makłowicz. Choć wszyscy potrafią się pokłócić o każdą kwestię, jego nie sposób nie lubić. Bohater dziesiątek tysięcy Polaków, główna gwiazda zabawnych memów, a przede wszystkim znakomity erudyta i kucharz. Makłowicz ma wszystko, by być kochanym. Niezwykłe poczucie humoru przysparza mu samych fanów. Znawca kulinariów i smakosz win to także niezwykle aktywny człowiek. Kucharz nagrał kiedyś nawet materiał wideo o tym, jak uprawia wymyśloną przez siebie... dyscyplinę sportu! Jak to jest możliwe, że w czasie tylu kulinarnych podróży był w stanie zrobić nawet to?! Jesteście ciekawi? Sprawdźcie szczegóły i obejrzyjcie nagranie w galerii poniżej!

Tak mieszka Robert Lewandowski. Szalony pomysł na ścianie. ZDJĘCIA jakich jeszcze nie było

Robert Makłowicz nagrywał wiele programów kulinarnych - m.in. dla Telewizji Polskiej czy Food Network. Od roku prowadzi własny kanał na YouTube, a także ma audycję... muzyczną na antenie newonce.radio!

Tak wygląda córka tragicznie zmarłej Agaty Mróz. Ma już 13 lat! Jest podobna do mamy?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze