Klaudia Danch kontra Katarzyna Reca! Obłędnie PIĘKNE WAGs biją się o finał! ZDJĘCIA i GŁOSOWANIE

2020-05-20 6:24
Liga Mistrzyń: Klaudia Danch - Katarzyna Reca
Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Klaudia Danch - Katarzyna Reca

Klaudia Danch czy Katarzyna Reca?! Ten pojedynek Lidze Mistrzyń zapowiada się bardzo ciekawie, a stawką jest miejsce w wielkim finale! Piękna Klaudia Danch, żona obrońcy Arki Gdynia Adama Dancha, od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych WAGs w polskiej Ekstraklasie. Czy piękna Katarzyna Reca rzuci jej wyzwanie? Żona bocznego obrońcy SPAL i reprezentacji Polski ma śliczny uśmiech, którym tak oczarowała Czytelników strony sport.se.pl, że jest już w półfinale. Teraz walczy o finał. Która piękniejsza - Klaudia czy Kasia? Decyzja należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE w naszej sondzie!

Klaudia Danch - Katarzyna Reca: TRWA BITWA WAGs!

Rywalizacja w Lidze Mistrzyń, wyborach Miss Polski WAGs, wkracza w końcową fazę. Piękne partnerki słynnych polskich piłkarzy walczą już w półfinałach. Spośród wytypowanych 32 pięknych kandydatek na placu boju zostały już tylko 4. Kto zostanie Miss Polski WAGs? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo! Dziś drugi półfinał pełnej kobiecego wdzięku Ligi Mistrzyń. O miejsce w wielkim finale powalczą dwie obłędnie piękne panie - Klaudia Danch i Katarzyna Reca. Klaudia to znana fotomodelka. Żona obrońcy Arki Gdynia Adama Dancha od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych WAGs w Ekstraklasie. Jej rywalką będzie piękna żona Arkadiusza Recy, bocznego obrońcy włoskiego SPAL i reprezentacji Polski. Kasia w 1/4 finału wyrzuciła za burtę Ligi Mistrzyń słynną Annę Lewandowską. Czy pójdzie dziś za ciosem? Wybór należy do Was! Oglądajcie zdjęcia i głosujcie!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze