Antoine Griezmann, reprezentacja Francji

Autor: East News Antoine Griezmann w barwach reprezentacji Francji

Finał mundialu: Gol dla Francji na 2:1 po pechowym karnym [WIDEO]

2018-07-15 17:47

Pech nie opuszcza reprezentacji Chorwacji w finale mundialu z Francją! Podopieczni Zlatko Dalicia najpierw stracili bramkę po trafieniu samobójczym Mario Mandżukicia i choć szybko doprowadzili do wyrównania, długo się nim nie nacieszyli, bo stracili gola po pechowym rzucie karnym.

W 38. minucie meczu Francja miała rzut rożny i wydawało się, że nie będzie z niego większego zagrożenia. Piłka została zatrzymana na pierwszym słupku przez Ivana Perisicia, po czym opuściła boisko. Francuzi natychmiast doskoczyli do sędziego Nestora Pitany, sugerując mu, że Chorwat zagrał piłkę ręką.

Arbiter długo zwlekał z decyzją, a po skorzystaniu z powtórki podyktował rzut karny dla Francuzów. Antoine Griezmann zupełnie zmylił Danijela Subasicia, dzięki czemu Francuzi prowadzą do przerwy z Chorwacją 2:1.

Griezmann WIDEO

Autor: sport.tvp.pl Zobacz gola Antoine'a Griezmanna w finale mundialu Link: KLIKNIJ I ZOBACZ WIDEO