Reprezentacja Belgii

Autor: TVP Sport Piłkarze reprezentacji Belgii cieszą się z gola w meczu z Panamą (3:0).

MS 2018: Belgia - Panama. Skuteczny Lukaku i piękny gol Mertensa. SKRÓT mecz [WIDEO]

2018-06-18 19:28

Belgia efektownie rozpoczęła mistrzostwa świata 2018, po od zwycięstwa 3:0 nad debiutującą na mundialu reprezentacją Panamy. Choć pierwsza połowa nie układała się po myśli zespołu Roberto Martineza, to po przerwie było już o wiele lepiej. Bramki Driesa Mertensa i Romelu Lukaku (dwie) spowodowały, że "Czerwone Diabły" mogą ze spokojem obserwować starcie grupowych rywali - Anglii i Tunezji. Zobacz SKRÓT meczu Belgia - Panama.

Pierwsza połowa nie była w wykonaniu Belgów specjalnie udana. Kibice spodziewali się kanonady, wręcz treningu strzeleckiego, tymczasem do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Który chyba jedynie rozdrażnił podopiecznych Roberto Martineza. Bo w drugiej części gry było już o wiele lepiej. Przynajmniej pod względem skuteczności.

Reprezentacja Belgii - player

Autor: TVP Sport Reprezentanci Belgii cieszą się z gola w meczu z Panamą (3:0). Link: KLIKNIJ W ZDJĘCIE BY WYŚWIETLIĆ WIDEO

Niemoc przełamał Dries Mertens, który tuż po wznowieniu gry kapitalnie uderzył z woleja i nie dał szans bramkarzowi rywali. Później o gole było już nieco łatwiej. Dwukrotnie do panamskiej siatki trafił Romelu Lukaku, który najpierw wykorzystał świetne dośrodkowanie Kevina De Bruyne, a później zamienił na gola prostopadłe podanie od Edena Hazarda.

Zobaczcie SKRÓT WIDEO meczu Belgia - Panama!