Denis Czeryszew, reprezentacja Rosji

Autor: East News Denis Czeryszew cieszy się z gola w meczu Rosja - Arabia Saudyjska na MŚ 2018.

MŚ 2018: Rosja - Arabia Saudyjska SKRÓT MECZU. Bramki z meczu Rosja - Arabia [WIDEO]

2018-06-14 21:31

Skrót meczu Rosja - Arabia Saudyjska. BRAMKI, GOLE, NAJCIEKAWSZE AKCJE. Mecz otwarcia mistrzostw świata 2018: Rosja - Arabia Saudyjska WIDEO. W pierwszym meczu mundialu doszło do pogromu. Gospodarze turnieju nie mieli litości dla swoich przeciwników. Arabia Saudyjska zeszła z boiska z bagażem pięciu goli, a Rosjanie bogatsi o trzy punkty. Zobacz GOLE z meczu Rosja - Arabia Saudyjska. BRAMKI, WIDEO.

Nikt nie spodziewał się takiego ostatecznego rozwiązania. Rosja była faworytem, ale mało kto typował, że już w pierwszym meczu MŚ 2018 padnie grad goli. "Sborna" rozbiła Arabię Saudyjską aż 5:0.

W 12. minucie wynik otworzył Yury Gazinskiy, który wykorzystał dośrodkowanie Aleksandra Gołowina i głową pokonał bramkarza Saudyjczyków. W 43. minucie było 2:0. W polu karnym zabawił się z obrońcami Denis Czeryszew i pewnym strzałem wbił rywalom gola do szatni. Co ciekawe, ten zawodnik pojawił się na boisku z konieczności, bo wcześniej kontuzji doznał Alan Dzagojew.

W drugiej połowie trzecią bramkę dołożył Artiom Dziuba, który na boisku przebywał mniej niż dwie minuty. Jego uderzenie głową potwierdziło trenerski nos Stanisława Czerczesowa. W doliczonym czasie meczu gospodarze dołożyli jeszcze dwa gole i to niezwykłej urody. Najpierw strzałem z półwoleja popisał się Czeryszewa, a chwilę później wynik ustalił bezpośrednią próbą z rzutu wolnego Gołowin.

Skrót meczu Rosja - Arabia Saudyjska

Autor: sport.tvp.pl Skrót meczu Rosja - Arabia Saudyjska Link: KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY ZOBACZYĆ SKRÓT MECZU

Mundial 2018: wyniki na żywo, mecze live