Tajemniczy ZNAK w "Jeden z dziesięciu"?! Pytanie o Maradonę w dniu jego śmierci. Uczestniczka skołowana

2020-11-25 20:43 maszrum
Tadeusz Sznuk, Diego Maradona
Autor: TVP, Instagram Tadeusz Sznuk, Diego Maradona

Informacja o tym, że Diego Maradona nie żyje pojawiła się w środę i błyskawicznie obiegła cały świat. Argentyńczyk był niezwykle popularną postacią na całym świecie. Nic dziwnego, że jego postać przewijała się w różnych programach telewizyjnych. W dniu śmierci Diego Maradony pytanie o jednego z najlepszych piłkarzy w historii dostała uczestniczka programu "Jeden z dziesięciu". Czy to był tajemniczy znak? Jak odpowiedziała mocno zaskoczona kobieta?

Informacja o tym, że Diego Maradona nie żyje pojawiła się późnym popołudniem w środę 25 listopada. Media w Ameryce Południowej jako pierwsze powiadomiły o tym wielkim ciosie dla wszystkich związanych z piłką nożną. Nieodżałowany "Boski Diego" miał zaledwie 60 lat. Z pierwszych przekazów wynikało, że Diego Maradona zmarł na zawał serca. Niezwykle rozpoznawalny i charakterystyczny Argentyńczyk pojawiał się w wielu programach telewizyjnych i to nie tylko ciałem. W wielu quizach pytano o jego postać. Do niezwykłej sytuacji doszło kilka godzin po podaniu fatalnej informacji o śmierci Diego Maradony. W programie TVP 1 "Jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk wyciągnął karteczkę z pytaniem właśnie o "Boskiego Diego".

"Reprezentacja Niemiec to mafia". Najlepsze cytaty Diego Maradony i ciekawostki

Pytanie o Diego Maradonę otrzymała jedna z uczestniczek. Wydawało się ono z pozoru proste. - Jakie imiona nosił słynny argentyński piłkarz Maradona? - zapytał kultowy prowadzący "Jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk. Zaskoczona uczestniczka dość długo się zastanawiała. Wreszcie usłyszeć dało się charakterystyczny dźwięk, oznaczający koniec czasu na odpowiedź. - Diego. To na pewno - powiedziała w końcu zawodniczka, która walczyła o atrakcyjne nagrody. Czy odpowiedź uznano?

Diego Maradona strzelił gola Polakom! Nikt o nim nie pamięta, ZŁAPIECIE się za głowy [WIDEO]

- Diego Armando - zripostował uczestniczkę "Jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk. Nie mógł uznać jej odpowiedzi, ponieważ chodziło o dwa imiona "Boskiego Diego". Czy Diego Maradona w ten sposób dał tajemniczy znak? Zwolennicy teorii nadprzyrodzonych na pewno temat podchwycą. Należy jednak pamiętać, że program "Jeden z dziesięciu" nagrywany jest wcześniej i emisja nie pokrywa się z aktualnymi wydarzeniami. Prawdopodobnie był to więc zbieg okoliczności.

Nie żyje Diego Maradona. Miał 60 lat. Zobacz jego 10 najlepszych bramek
Najnowsze