Diego Maradona NIE ŻYJE! Miał ledwie 60 lat... Świat piłki już nigdy nie będzie taki sam...

2020-11-25 17:26 mso
Diego Maradona NIE ŻYJE! Miał ledwie 60 lat... Świat piłki już nigdy nie będzie taki sam...
Autor: redakcja SE Diego Maradona NIE ŻYJE! Miał ledwie 60 lat... Świat piłki już nigdy nie będzie taki sam...

Tragiczne wieści napływają z Argentyny! Według relacji tamtejszych mediów, w wieku 60 lat zmarł Diego Maradona. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach legendarny argentyński piłkarz miał trafić do szpitala, gdzie przeszedł operację. Zdaniem lekarzy, jego stan się poprawił. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie na długo. Kolejne portale donoszą o jego śmierci.

Cóż to za czarny dzień dla świata sportu. Argentyńskie media huczą o śmierci legendarnego piłkarza. Diego Maradona miał umrzeć w wieku 60 lat. Według pierwszych doniesień, Maradona miał umrzeć z powodu zawału serca. Jeszcze kilka dni temu cały świat żył sprawą operacji słynnego zawodnika. Udało mu się pomóc, ale, niestety, na krótko... O śmierci 91-krotnego reprezentanta Argentyny pisał m.in. "Clarin" czy "CNN Brasil".

Diego Maradona zdrowieje w szpitalu z każdym dniem, ale jest pewien problem

Diego Armando Maradona to postać wyjątkowo kontrowersyjna, ale i kochana przez milionów. Kibice doskonale pamiętają jego niestandardowe zachowanie podczas mistrzostw świata w 2018 roku w Rosji. Jedno trzeba mu oddać - zawsze żył po swojemu i odszedł ze świata na swoich zasadach. W 1998 roku powstał tzw. "Kościół Maradony", który zrzesza wyznawców "Boskiego Diego".

Jego śmierć będzie opłakiwać m.in. jego Sergio Aguero, którego był teściem. Ile dzieci osierocił na tym świecie? Tego nie wiadomo! Maradona miał wielu potomków, którzy krok po kroku ujawniało się w mediach. Ile z nich było faktycznie jego? To także jedna wielka zagadka! Diego Sinagra, jeden ze sportowców popularnych we Włoszech, jest właśnie potomkiem legendy Napoli.

Media doliczyły się już ósemki dzieci, do których się przyznał. Wśród nich są Diego Junior, Jana, Diego Fernando, Giannina, Dalma i trójka dzieci na Kubie. Przez 19 lat jego żoną była Claudia Villafañe.

Najnowsze