Kolejny EMERYTOWANY piłkarz powróci do gry?! DUŻE nazwisko!

2020-11-18 14:23 PSt
Piłka nożna
Autor: Cyfrasport

W ostatnich dniach do mediów trafiły sensacyjne doniesienia o rzekomym wznowieniu kariery piłkarskiej przez Samuela Eto’o. Według nich 39-letni obecnie Kameruńczyk miałby trafić do Realu Murcia, występującego obecnie na czwartym poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii. Jak się jednak okazuje, klubowi działacze upatrzyli jeszcze jednego emerytowanego piłkarza, którego chcieliby sprowadzić do klubu. I trzeba przyznać, że jest to naprawdę duże nazwisko.

Chodzi o Antonio Cassano. 38-latek jest wychowankiem Bari, a w swojej karierze reprezentował barwy takich klubów jak m.in. AS Roma, Real Madryt, AC Milan czy Inter Mediolan. Cassano w przeszłości kilkukrotnie ogłaszał zawieszenie butów na kołku, jednak ostatecznie wracał do gry. Definitywnie zakończył swoją karierę w październiku 2018 roku. Dziennikarze „AS-a” informują, że teraz miałby trafić do Realu Murcia i stworzyć niesamowity – jak na warunki hiszpańskiej czwartej ligi – duet napastników z Eto’o.

Jan Tomaszewski UDERZA w Milika: Kadra to nie CARITAS! | Futbologia

Ściągnięcie wyżej wymienionej dwójki ma oczywiście na cele zrobienie szumu wokół klubu i zwrócenie na niego uwagi szerszej publiczności. Mimo ambitnych planów działaczy z Murcii, zadanie to wydaje się być mocno karkołomne. Kierownictwo klubu nie zasypia jednak gruszek w popiele, chcąc, by obaj zawodnicy wybiegli na boisko w barwach nowego zespołu już 16. grudnia. Na ten dzień zaplanowano bowiem starcie 1. rundy pucharu Hiszpanii przeciwko ekstraklasowemu Levante UD.

Kiedyś sprowadził Lionela Messiego do Barcelony, teraz odchodzi

Real Murcia zajmuje obecnie 6. miejsce (na 10 drużyn) w tabeli IV grupy Segunda Division B – czwartego poziomu rozgrywkowego w Hiszpanii. Co ciekawe, to nie pierwsza próba zdobycia rozgłosu przez ten klub. Latem Murcia nawiązała bowiem współpracę z Mathiasem Pogbą – bratem Paula. W ostatnich dniach pojawiły się także plotki o rzekomym transferze do Realu legendarnego Rafaela Marqueza. 41-latek zdążył już jednak zdementować te doniesienia.   

Gwiazda Barcelony postraszy Polaków? SEKSOWNA partnerka de Jonga pokazała NIESAMOWITE ZDJĘCIE

Najnowsze