Robert Lewandowski w Barcelonie

i

Autor: AP PHOTO/WILFREDO LEE Robert Lewandowski w Barcelonie

Prezentacja Lewandowskiego

Prezentacja Roberta Lewandowskiego TV GDZIE OGLĄDAĆ? Robert Lewandowski prezentacja w Barcelonie NA ŻYWO TRANSMISJA. Prezentacja Lewandowskiego 5.08.2022 LIVE ONLINE. Lewandowski w Barcelonie STREAM LIVE w INTERNECIE

2022-08-05 8:29

Prezentacja Roberta Lewandowskiego TV GDZIE OGLĄDAĆ? Prezentacja Roberta Lewandowskiego NA ŻYWO TRANSMISJA. Prezentacja Roberta Lewandowskiego 5.08.2022 LIVE ONLINE. Prezentacja Roberta Lewandowskiego STREAM LIVE w INTERNECIE. Prezentacja Roberta Lewandowskiego NA KTÓRY KANALE? Nadszedł ten dzień! To już dziś Robert Lewandowski zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Barcelony. Polak pojawi się na Camp Nou pierwszy raz przed dziesiątkami tysięcy kibiców. Przywitanie Polaka musiało być opóźnione w związku z tournée, na którym była Barcelona w Stanach Zjednoczonych. Teraz jednak już nic ma nie stanąć na przeszkodzie. Prezentacja Roberta Lewandowskiego GDZIE OGLĄDAĆ? Prezentacja Roberta Lewandowskiego TV NA ŻYWO TRANSMISJA.

Prezentacja Roberta Lewandowskiego TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? Prezentacja Roberta Lewandowskiego w TELEWIZJI 05.08

Robert Lewandowski przeniósł się z Bayernu Monachium do Barcelony za kwotę 45 mln euro plus 5 mln zmiennych. Bawarczycy upierali się, że Polak ma zostać w klubie mistrza Niemiec do końca kontraktu, czyli czerwca 2023 roku. Ostatecznie kapitan reprezentacji Polski dołączył do "Dumy Katalonii" podczas przedsezonowego tournée i zagrał już w nowej drużynie trzy mecze z Realem Madryt, Juventusem oraz New York Red Bulls. W piątek "Lewy" zostanie przedstawiony na Camp Nou i co więcej zostanie zaprezentowany numer, z jakim 33-latek będzie występował w najbliższym sezonie. Prezentacja Roberta Lewandowskiego - gdzie oglądać?

Lewandowskiemu ubędzie rywal w ataku Barcelony? Chce go angielski potentat

Robert Lewandowski trafił do Barcelony z Bayernu Monachium i nie ukrywał radości z przeprowadzki. – Witajcie, kibice Barcelony! Jestem podekscytowany, nosząc tę koszulkę. Mam nadzieję, że wygląda dobrze – powiedział polski napastnik, puszczając oczko do kibiców. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. -Och, Robercie… my też jesteśmy podekscytowani – napisali przedstawiciele klubu na oficjalnym profilu Barcelony na Twitterze.

Prezentacja Lewandowskiego STREAM ONLINE. Gdzie oglądać?

Kataloński "Sport" informuje, że na prezentacji Roberta Lewandowskiego ma pojawić się 30 tysięcy kibiców, dla porównania na przedstawieniu Ronaldinho było ich 25 tysięcy. Oficjalne przywitanie miało się odbyć o godzinie 11:00, a o 12:00 konferencja prasowa, jednak doszło do zmiany i wszystko będzie miało miejsce z 1,5 godzinnym opóźnieniem. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić na kanale klubu - Barca TV, a także za pośrednictwem kanału na Youtubie.

Legenda światowej piłki szczerze o Robercie Lewandowskim! Pires uspokoił wszystkich fanów Polaka

Robert Lewandowski pożegnał się z Monachium. Poruszające chwile. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Super Sport - 18.07 - Robert Lewandowski
Najnowsze