Marcin Bułka

i

Autor: Cyfrasport Marcin Bułka

Bramkarz polskiej kadry pod lupą zagraniczny klubów. Gdzie wyląduje Marcin Bułka?

2020-08-06 14:25

Przed rokiem przeszedł z Chelsea Londyn do Paris Saint Germain. Teraz wszystko wskazuje na to, że bramkarz Marcin Bułka niebawem zmieni klub. Młodzieżowy reprezentant Polski znalazł się na celowniku zagranicznych klubów. W którym zespole zobaczymy utalentowanego golkipera w nowym sezonie? Czy zostanie we Francji, a może przeniesie się do Włoch lub Hiszpanii?

Podczas minionego sezonu Marcin Bułka zadebiutował w barwach PSG w Ligue 1. Ale to był jego jedyny występ w lidze francuskiej. Już w trakcie zimowego okna wydawało się, że odejdzie. Młody bramkarz mówił o tym w rozmowie z "Super Expressem" w listopadzie ubiegłego roku. - Do Paryża przychodziłem jako trzeci bramkarz i tak jest do teraz. Oczywiście, w pierwszych tygodniach byłem drugi, bo sytuacja z golkiperami była dynamiczna. Przychodząc do PSG miałem swoje cele. Chciałem szybko zadebiutować, zagrać kilka spotkań. A gdy nie będzie szło to po mojej myśli, w zimie pomyślimy nad kolejnym krokiem - zapowiadał na naszych łamach.

Reprezentant Polski zadał potworny cios kibicom. Nigdy mu tego nie wybaczą

Mówiło się o jego wypożyczeniu z PSG, ale nic z tego nie wyszło. Teraz temat transferu wraca ponownie. Polak jest w kręgu zainteresowań klubów z Serie A i Primera Division. Włoskie media informują o zainteresowaniu ze strony zespołu Genoa, która w ostatniej kolejce uratowała się przed spadkiem z ligi. Z kolei hiszpańskie przekonują, że Bułka jest kandydatem do gry w Betisie Sewilla.

Co z Janem Sykorą i jego transferem do Lecha? Czy Grecy z PAOK-u puściliby bramkarza do Poznania?

Marcin Bułka

i

Autor: Cyfra Sport Marcin Bułka

QUIZ. Co wiesz o piłkarzach młodzieżowej reprezentacji Polski?

Pytanie 1 z 10
Który z tych piłkarzy strzelił pierwszego gola w Ekstraklasie w sezonie 2019/20?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze