Były kadrowicz został deweloperem. Buduje w Polsce luksusowe osiedle

2020-09-14 16:11 MaSz
Tomasz Kuszczak
Autor: Cyfra Sport Tomasz Kuszczak

Ma za sobą bogatą karierę. Był w kadrze reprezentacji Polski na mistrzostwa świata 2006 w Niemczech. Nigdy nie zagrał w Ekstraklasie, a całą karierę spędził w zagranicznych klubach. Był związany z Manchesterem United, gdzie miał okazję pracować ze słynnym menedżerem sir Aleksem Fergusonem. Tomasz Kuszczak już nie gra w piłkę. Rozpoczął nowy rozdział w życiu. Działa w branży budowlanej. Jak poinformował portal WP Sportowe Fakty były bramkarz buduje luksusowe osiedle pod Trójmiastem.

Przed szesnastoma laty Tomasz Kuszczak trafił do West Bromwich Albion. To właśnie w tym klubie z Birmingham się wypromował i został zauważony przez Manchester United. Przez blisko sześć lat był graczem "Czerwonych Diabłów". Dzięki występom w klubie z Old Trafford w kolekcji ma cztery mistrzostwa Anglii, dwa Puchary Ligi Angielskiej czy triumf w Lidze Mistrzów. Na wyspach występował także w takich klubach jak Watford, Brighton, Wolverhampton, a ostatnim zespołem był Birmingham City.

Strzelił hat-tricka z Herthą, trafi do reprezentacji?! SUPERSNAJPER z Niemiec kusi Brzęczka!

Teraz Tomasz Kuszczak zajął się biznesem. Buduje osiedle pod Trójmiastem. O początkach działalności opowiedział portalowi WP Sportowe Fakty. - Dwanaście lat temu kupiłem pod Gdynią ziemię - przyznał były kadrowicz - Osiedle, które teraz powstaje, stawiam właśnie tam, w okolicach Trójmiasta. Nie będzie za duże, ale myślę, że bardzo atrakcyjne - w ten sposób były bramkarz reprezentacji Polski zareklamował swój biznes, któremu się poświęcił.

W domu słodziak. Na boisku wojownik. Zobacz zabawne zdjęcia reprezentanta Polski

Najnowsze