W domu słodziak. Na boisku wojownik. Zobacz zabawne zdjęcia reprezentanta Polski

2020-09-14 15:28 MaSz
Mateusz Klich, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Mateusz Klich

Pomocnik Mateusz Klich (30 l.) błysnął na inaugurację nowego sezonu angielskiej Premier League. Strzelił efektownego gola z Liverpoolem. Media nazwały go polskim wojownikiem. W mediach społecznościowych zawodnik pokazał inną twarz. Wrzucił zabawne zdjęcia z rodziną, na których cała trójka stroi śmieszne miny. Po raz kolejny udowodnił, że ma duży dystans do siebie.

To już trzeci sezon naszego rodaka w Anglii. W poprzednich rozgrywkach cieszył się z awansu Leeds United do Premier League. "Pawie" wróciły do angielskiej elity po szesnastu latach przerwy. W pierwszej kolejce klub naszego kadrowicza był o krok od sprawienia sensacji w starciu z mistrzem Anglii. wprawdzie "Pawie" przegrały 3:4 na Anfield Road z Liverpoolem, ale nasz zawodnik zebrał za występ dużo komplementów i przede wszystkim zdobył piękną bramkę. W ten sposób przywitał się z Premier League.

Strzelił hat-tricka z Herthą, trafi do reprezentacji?! SUPERSNAJPER z Niemiec kusi Brzęczka!

Po spotkaniu Klich spędził czas z rodziną. To był wyjątkowy dzień, bo żona Magdalena obchodziła urodziny. Piłkarz był w wyśmienitym humorze. Wspólnie z żoną oraz córeczką Laurą chętnie robili sobie zdjęcia. Widać, że reprezentant Polski ma poczucie humoru, luz i przede wszystkim dystans do siebie.

OBRZYDLIWY HEJT na Edena Hazarda. Mówią, że jest GRUBY! [WIDEO]

Najnowsze