Wojciech Szczęsny SZCZERZE o swoich relacjach z ojcem! Zdradził, czy utrzymują kontakty

2020-03-28 12:22 MD
Maciej i Wojciech Szczęsny, 2009 rok
Autor: CyfraSport Maciej i Wojciech Szczęsny, 2009 rok

Wojciech Szczęsny został przepytany na wiele tematów przez dziennikarza Łukasza Wiśniowskiego w pierwszym odcinku kolejnej edycji programu "Prosto w Szczenę". W materiale zamieszczonym na kanale "Foot Truck" polski golkiper wypowiedział się m.in. o swoich relacjach z ojcem Maciejem zdradzając, czy utrzymuje z nim kontakty.

Zawodnik Juventusu nie stroni od kontaktów z mediami. Piłkarz znany jest z tego, że zawsze ma wiele ciekawego do powiedzenia i nie boi się wyrażać także i tych bezpośrednich opinii. We wspomnianej rozmowie z Wiśniowskim został poproszony również między innymi i o porównanie byłego selekcjonera kadry, Adama Nawałki, z tym obecnym - Jęrzym Brzęczkiem. Gracz mistrzów Włoch nie uciekł przed odpowiedzią na to być może niekomfortowe dla siebie zagadnienie.

Kolejne z trudnych zagadnień dotyczyło tego, czy Wojciech wciąż utrzymuje kontakty ze swoim ojcem, kiedyś również bramkarzem - Maciejem. - To nie jest ciężkie pytanie. Nie utrzymuję kontaktu ze swoim ojcem od dłuższego czasu. Najkrócej mówiąc, nie bardzo jest na to ochota z obu stron. Kontakt zerwałem ja, więc możesz się domyślić, kto nabroił. Nie ma chęci rozwiązania problemu - przyznał zawodnik Juventusu i reprezentacji Polski.

Krychowiak cytuje Churchilla! W specjalnym WIDEO dla „SE” dziękuje polskiemu personelowi medycznemu

I tym razem niespełna 30-letni zawodnik postanowił więc nie owijać w bawełnę i jasno odpowiedział na zadane mu pytanie. Choć Wojciech z ojcem nie ma kontaktu, to bez wątpienia zależy mu na jak najlepszej atmosferze we własnym domu, który tworzy wraz z żoną Mariną Łuczenko-Szczęsną oraz synem Liamem. 

Najnowsze