Krychowiak cytuje Churchilla! W specjalnym WIDEO dla „SE” dziękuje polskiemu personelowi medycznemu

2020-03-28 7:27 MD
Grzegorz Krychowiak, reprezentacja Polski
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Grzegorz Krychowiak

W gronie znanych osobistości, które na łamach "Super Expressu" podziękowały polskiemu personelowi medycznemu za służbę w walce z epidemią koronawirusa, znalazł się Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik zrobił to w swoim stylu - z dużą elegancją, pięknym przekazem i cytując byłego premiera Wielkiej Brytanii, Winstona Churchilla.

"Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu" - zaczął swą wypowiedź pomocnik reprezentacji Polski, Grzegorz Krychowiak. Gracz Lokomotiwu Moskwa, podobnie jak Robert Lewandowski, na łamach "Super Expressu" wyraził wdzięczność polskiej służbie zdrowia, która znajduje się na pierwszej linii frontu w walce z powstrzymaniem epidemii koronawirusa w naszym kraju.

Pod słowami "Krychy" bez cienia wątpliwości są w stanie podpisać się także i wszyscy kibice, którzy tym razem kibicują nie piłkarzom, a personelowi medycznemu w walce o utrzymanie zdrowia społeczeństwa w dobrej kondycji!

Grzegorz Krychowiak dziękuje służbom medycznym walczącym z koronawirusem

Zobacz także:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze