Jakub Wawrzyniak ma koronawirusa i wyraźne objawy choroby. „Odczuwam tego gnoja w sobie”

2020-08-23 18:00
Piłka nożna, Jakub Wawrzyniak, koronawirus, test, badanie, sanepid
Autor: Twitter/@JakubWa22837689 Jakub Wawrzyniak przed kolejnym testem na koronawirusa

Wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej Jakub Wawrzyniak poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Od pierwszego badania i pozytywnego wyniku minęło już trochę czasu. Jak podkreślił były piłkarz, chorobę potwierdzono u niego 10 dni temu.

Od momentu pozytywnego testu minął jakiś czas, Wawrzyniak przebywał w domu w izolacji i czekał na kolejne badanie. Przedstawiciel Sanepidu odwiedził go ponownie, o czym były reprezentant Polski powiadomił w mediach społecznościowych. „Musiałem przerwać koszenie trawy… To już 10. dzień po wyniku pozytywnym na COVID-19. Dzisiaj odwiedziny sanepidu i kolejny test. Mimo tego, że odczuwam tego gnoja w sobie to liczę, że jutro dostanę telefon z wynikiem negatywnym. Dbajcie o siebie…" – zaapelował Wawrzyniak, który, jak się okazało, miał w początkowej fazie choroby wyraźne objawy, nie przechodził jej bezboleśnie.

Lewandowska nie przejmuje się wynikiem finału LM! Pokazała WYJĄTKOWE ZDJĘCIE

Kaszel, drgawki, ból głowy i wysoka temperatura przez pierwsze 3 dni. Od tygodnia poza kaszlem jak gdyby nic” – przekazał.

W ubiegłym roku Wawrzyniak zakończył karierę. W Ekstraklasie debiutował w 2006 roku, ma na koncie ponad 200 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej i 49 gier w reprezentacji Polski. Trzy razy grał w mistrzostwach Europy (2008, 2012, 2016).

Super Sport 20.08

Inne informacje o koronawirusie w sporcie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze