Novak Djoković i jego żona nie mają już koronawirusa

2020-07-02 15:06
Novak Djoković i jego żona Jelena
Autor: Instagram Novak Djoković i jego żona Jelena

Słynny tenisista Novak Djoković narobił ostatnio sporo zamieszania, bo po tym jak zorganizował pokazowe turnieje w Serbii i Chorwacji, doszło do zakażeń koronawirusem wśród zawodników i ich sztabów. Sam Serb i jego żona też otrzymali 10 dni temu pozytywny test na COVID-19. Na szczęście sprawy idą pomału w lepszą stronę, bo ostatnie badania Djoka i jego małżonki dały w obu przypadkach wyniki negatywne.

To jeszcze nie przesądza, że są zdrowi, o tym zwykle decyduje dopiero druga próba. Novak i Jelena Djokoviciowie spędzali ostatnie dni w warunkach izolacji w Belgradzie. Stało się to po turnieju Adria Tour, po którym między innymi Djoković, Borna Corić i Grigor Dimitrov zakazili się koronawirusem. Sami nie przestrzegali zasad dystansowania, widywano ich w lokalach na party. Podobnie było na trybunach, na których kibice w większości siedzieli bez maseczek mocno stłoczeni.

Super Sport 30 VI - B

Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

Bohaterowie widowiska spotykali się z fanami, brali udział w pokazowych zawodach w innych dyscyplinach, tak jakby zapomnieli, że pandemia tak całkiem nie ustała. Ostatnio w Serbii stwierdzono wzrost liczby zakażeń i ponownie nakazano noszenie maseczek w miejscach publicznych.

Zjawiskowo SEKSOWNA 19-letnia tenisistka zachwyca boskimi nogami! ZDJĘCIA

Djoković i jego żona nie wykazywali symptomów choroby, ale zastosowali się do zaleceń sanitarnych, odbywając kwarantannę. „Novak Djoković i jego żona Jelena otrzymali negatywne testy na koronawirusa” – poinformowali w czwartek ich przedstawiciele medialni. „Taki był rezultat badania PCR, które oboje przeprowadzili w Belgradzie”.

Inne informacje o koronawirusie w sporcie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze