Borna Corić

i

Autor: Instagram/bornacoric Borna Corić

Kolejny tenisista z KORONAWIRUSEM! Tym razem to Borna Corić

2020-06-22 11:52

Kolejny tenisista, który brał udział w turnieju z cyklu Adria Tour, ma koronawirusa. Chodzi o Chorwata Bornę Coricia, który jeszcze w sobotę grał z Grigorem Dimitrowem. To właśnie Bułgar jako pierwszy poinformował, że zdiagnozowano u niego COVID-19.

"Chciałem poinformować was wszystkich, że miałem pozytywny test na COVID-19. Chcę mieć pewność, żeby wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnich dniach, poddali się testom. Przepraszam za szkody, które mogłem spowodować. Czuję się dobrze i nie mam żadnych objawów. Bądźcie zdrowi!" - napisał Borna Corić na Instagramie.

Grigor Dimitrow zakażony KORONAWIRUSEM!

W sobotę chorwacki tenisistka rozgrywał mecz podczas turnieju Adria Tour w Zadarze z Grigorem Dimitrowem. Bułgar w niedzielny wieczór po powrocie do Monte Carlo poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Corić później grał jeszcze z Novakiem Djokoviciem i Pedją Krstinem.

Organizatorzy Adria Tour po zdiagnozowaniu koronawirusa u Dimitrowa odwołali finał w Zadarze. Ogłosili także, że wszyscy uczesntnicy turnieju przejdą testy na COVID-19.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Tenisista na zdjęciu to...
Rafael Nadal

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze