Grigor Dimitrow zakażony KORONAWIRUSEM!

2020-06-21 21:42 MC
Grigor Dimitrow
Autor: Instagram/grigordimitrov Grigor Dimitrow

Jeden z najlepszych tenisistów na świecie Grigor Dimitrow jest zakażony koronawirusem! Bułgar poinformował o tym w mediach społecznościowych, zachęcając wszystkich, którzy mieli z nim kontakt, by poddali się odpowiednim testom.

Jeszcze w sobotę Grigor Dimitrow grał mecz z Borną Coriciem w turnieju Adria Tour w Zadarze. Dzień później okazało się, że ma koronawirusa. "Chciałbym upewnić się, że wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnich dniach poddadzą się testom i podejmą niezbędne kroki. Przepraszam, jeśli komukolwiek zaszkodziłem. Wróciłem do domu, gdzie zamierzam dojść do pełni sił" - napisał 29-latek, który jest już w domu w Monte Carlo.

Djoković i gwiazdy tenisa ZABALOWALI w nocnym klubie! Sytuacja wymknęła się spod kontroli!

W związku z powyższym organizatorzy Adria Tour w Zadarze odwołali niedzielny finał, w którym mieli się zmierzyć Novak Djoković i Andriej Rublow.

Novak Djoković GARDZI kwarantanną. Nie wiadomo, czy zagra w US Open

Kilka dni wcześniej, po zakończeniu turnieju z cyklu Adria Tour w Belgradzie, Dimitrow, Djoković i Alexander Zverev szaleli na imprezie w jednym z klubów... Spotkała ich za to fala krytyki. Wygląda na to, że teraz wszystkich uczestników turniejów z cyklu Adria Tour i wspomnianej imprezy czekają testy na koronawirusa.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze