Flavio Briatore

i

Autor: EastNews Flavio Briatore

Zakażony koronawirusem Flavio Briatore czuje się lepiej. Domowa izolacja

2020-08-29 15:18

Dobre wiadomości nadeszły z Włoch, a dotyczą jednej z najsłynniejszych postaci Formuły 1. Jeszcze kilka dni temu kibice drżeli o zdrowie Flavio Briatore, wieloletniego szefa zespołów F1, który trafił do szpitala z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Wszystko zmierza w dobrą stronę, bo Briatore został odesłany na kwarantannę.

Hospitalizacja nie jest konieczna, przebieg choroby Covid-19 łagodny i umożliwiający przebywanie w prywatnej izolacji – wynika z informacji podanych przez włoskie media. Pokazano film, na którym Briatore opuszcza szpital. - Wszystko w porządku, 14 dni minie szybko – stwierdził pacjent, który przebywał na oddziale szpitalnym od poniedziałku. Był w doskonałym humorze. „Nie podchodźcie, bo zarażę wszystkich” - rzucił do reporterów, wchodząc do willi swojego przyjaciela w maseczce. Briatore musiał w myśl włoskich przepisów pozostać w Mediolanie, kwateruje więc w nie swoim domu. Na co dzień ten multimilioner mieszka w Monte Carlo.

Szef Roberta Kubicy sygnalizuje, kto mógłby zastąpić w F1 Raikkonena. Wcale nie Polak...

Kilka dni przed hospitalizacją Briatore został sfotografowany w towarzystwie słynnego włoskiego polityka Silvio Berlusconiego i trenera piłkarzy Bologny Sinisy Mihajlovicia. Ten ostatni potem miał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Prawdopodobnie do zakażenia doszło w klubie dla VIP-ów, w którym przebywali, pojawiło się tam ognisko zakażenia. Trwa nawet śledztwo mające wyjaśnić, czy organizatorzy imprezy nie złamali przepisów sanitarnych

Speedway Grand Prix Wrocław: Groźny wypadek. Bartosz Zmarzlik cudem się uratował [WIDEO]

Briatore do tej pory był sceptycznie nastawiony do wszelkich ograniczeń epidemicznych związanych z Covid-19, uważał, że wirusolodzy niepotrzebnie szerzą strach i panikę.

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.

Pozostałe informacje o koronawirusie w sporcie:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze