Legenda Formuły 1 ciężko chora! Flavio Briatore trafił do szpitala

2020-08-25 14:09
Flavio Briatore
Autor: EastNews Flavio Briatore

Zdaniem wielu osób, pandemia koronawirusa jest już w odwrocie. Rozluźnienie panuje na całym świecie, choć na horyzoncie jest już druga fala COVID-19. Złe wieści przekazały włoskie media. Legendarny szef zespołów Formuły 1, Flavio Briatore zachorował na SARS-CoV-2. Jego stan jest poważny.

Flavio Briatore od lat był bardzo zaangażowany w świat sportu - nie tylko motorowego! Przed laty był współwłaścicielem angielskiego klubu, Queens Park Rangers. Zarządzał także dwoma zespołami Formuły 1, Benetton i Renault. Od lat nie jest już związany z "królową motorsportu", w której aktywnie działał do 2009 roku. Zrezygnował z pracy z powodu zarzutów o nieuczciwe praktyki podczas wyścigu w Singapurze.

Były zespół Roberta Kubicy sprzedany. Williams ma nowego właściciela

Teraz Włoch musi walczyć nie o swoje dobre imię w sądzie, a o zdrowie w szpitalu. Jak informują włoski media, Flavio Briatore trafił na oddział po tym, jak zachorował na koronawirusa. Niestety, jego stan jest oceniany jako poważny. Na całe szczęście, nie trzeba było wysłać go na oddział intensywnej opieki medycznej.

Super Sport 20.08

Flavio Briatore zrezygnował z pracy w świecie Formuły 1 z powodu zarzutów o stosowanie nieuczciwych praktyk podczas wyścigu w Singapurze, podczas sezonu 2008. W 2009 został oczyszczony przez sąd z zarzutów, ale do F1 już nigdy nie wrócił!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze