Wyliczyli majątek Roberta i Ani Lewandowskich! Zawrotna suma PÓŁ MILIARDA

2020-06-29 11:50
Robert i Anna Lewandowscy
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Robert i Anna Lewandowscy

Tygodnik "Wprost" kolejny raz przygotował listę 100 najbogatszych Polaków! W zestawieniu nie mogło zabraknąć najpopularniejszej sportowej pary, Roberta i Anny Lewandowskich. Duet awansował z 88. na 80. miejsce w porównaniu z poprzednim rokiem. Majątek Lewandowskich wyliczono na pół miliarda złotych. Na czym udało im się tyle zarobić?

Robert Lewandowski na boisku bije rekord za rekordem. Kapitan reprezentacji Polski strzela mnóstwo bramek, dzięki czemu został uznany najlepszym zawodnikiem tego sezonu Bundesligi. Jest jednym z faworytów do zgarnięcia Złotego Buta, a także znalezienia się w czołówce rankingu Złotej Piłki! Co ważne, znakomicie idzie mu nie tylko na boisku.

Rasistowski atak na reprezentanta Polski! Jest stanowcza reakcja Jagiellonii

Razem z żoną aktywnie inwestują swoje pieniądze. Jak co roku, tygodnik "Wprost" publikuje listę stu najbogatszych Polaków! Na liście nie mogło zabraknąć najpopularniejszej polskiej, sportowej pary. Wszak duet zarabia nie tylko na swojej działalności na boiskach. Robert ostatnio włożył swoje pieniądze w nową aplikację, która służy do handlu używaną odzieżą.

Futbologia 24.06

Niedawno "Lewy" zaczął też sprzedawać swoją kawę, a przecież inwestuje także w nieruchomości. Niedługo miałby otworzyć także własny lokal w centrum Warszawy. Tempa nie zwalnia także jego żona. Trenerka fitness pod swoim nazwiskiem ma już kilka firm! Te zajmują się żywnością, cateringiem, kosmetykami. Lewandowska organizuje także obozy treningowe, warsztaty czy szkolenia.

Nie można zapomnieć o portalu parentingowym czy własnych kawiarniach. Prawdziwym hitem jest aplikacja fitness, którą pobrało już ponad milion użytkowników. Tygodnik "Wprost" wyliczył ogólny majątek Lewandowskich na pół miliarda złotych!

Piłkarz oszukał przeznaczenie! Spadł z 200 metrów autem: żyje i nie ma nawet ZŁAMANIA

Quiz o Lewandowskich

Pytanie 1 z 6
Od 2014 roku Robert jest ambasadorem dobrej woli UNICEF.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze