Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram/marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna

Żona Szczęsnego odsłoniła gorące jak słońce ciało. To bikini wiele nie zasłania, wideo rozpala do czerwoności

2022-07-07 12:27

Okres wakacji to najprawdopodobniej ulubiona pora w roku dla każdego z nas. Wysokie temperatury, możliwość częstszego przebywania na świeżym powietrzu, czy wyjazdy w egzotyczne kraje. Odpoczynek przyda się zwłaszcza piłkarzom, którzy już niebawem wrócą do treningów. Wojciech Szczęsny wraz z żoną i synem. Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się nagraniem z wakacji, które rozpaliło fanów.

Dla wielu zawodników ostatni sezon był bardzo wyczerpujący. Liczba meczów w kalendarzu jest naprawdę duża. Ale najbliższe rozgrywki będą jeszcze bardziej intensywne, a wszystko za sprawą nietypowej daty rozgrywania mistrzostw świata. Mundial w Katarze odbędzie się na przełomie listopada i grudnia, co spowodowało spore nawarstwienie spotkań.

Reprezentant Polski oficjalnie zmienił klub! Niespodziewany ruch, chce walczyć o wyjazd na MŚ w Katarze

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyca na wideo. Tylko spójrzcie!

Dlatego odpoczynek będzie tak niebywale ważny. Wojciech Szczęsny dopiero niedawno mógł pomyśleć o wyjeździe, bo uczestniczył w czerwcowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Bramkarz Juventusu wraz z rodziną kilka dni temu wybrał się na wakacje. W mediach społecznościowych można zobaczyć zdjęcia i nagrania z wypoczynku rodziny Szczęsnych.

Lewandowski pod ścianą? Bayern podjął kategoryczną decyzję, zero wątpliwości. Padła konkretna data

Zwłaszcza na profilu na Instagramie ukochanej golkipera. Marina Łuczenko-Szczęsna chętnie chwali się fotografiami oraz nagraniami z wakacji. Ostatnie wideo rozgrzało jej fanów do czerwoności. W najnowszym poście widać piosenkarkę w skąpym bikini, która pręży się w promieniach słońca. Towarzyszy jej pies wabiący się Nala.

- Tryb urlopowy włączony - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna w opisie do pokazanego w sieci nagrania. Wideo musiało przypaść do gustu jej fanom, bo w mig zebrała kilka tysięcy polubień. Nie brakowało również pochlebnych komentarzy pod opublikowanym postem. Wielu internautów zostawiło serduszka pod wpisem, co mówi samo za siebie.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze