OBŁĘDNIE piękna partnerka gwiazdy Serie A. To SEKSOWNE ciało rozpala zmysły [ZDJĘCIA]

2019-10-01 14:03 MD
Agustina Gandolfo
Autor: Instagram/agus.gandolfo Agustina Gandolfo

Lautaro Martinez jest młody, przystojny, bogaty, a dodatkowo piekielnie utalentowany. 22-latek odgrywa coraz większą rolę w Interze Mediolan i reprezentacji Argentyny, a na co dzień cieszy się życiem u boku przepięknej partnerki - Augustiny Gandolfo. Nie mamy wątpliwości, że relaks u boku takiej piękności pozwala młodej gwieździe doskonale przygotowywać się do kolejnych sportowych wyzwań!

Argentyńczyk przyszedł na świat w Bahía Blanca. Do Interu trafił latem 2018 roku z Racing Club za 14 mln euro. Zainwestowane pieniądze szybko zaczęły się Nerazzurrim spłacać. Zawodnik pokazywał, że drzemie w nim ogromny potencjał i z czasem stawał się w swoim zespole coraz istotniejszą postacią. W marcu został nawet bohaterem derbów Mediolanu, gdyż m.in. dzięki skutecznie wykonanemu przez niego rzutowi karnemu, jego ekipa zwyciężyła z AC Milan 3:2.

Na co dzień Martinez cieszy się pożyciem z obłędnie piękną modelką Agustiną Gandolfo. Kobieta jest świadoma swoich wdzięków i niejednokrotnie chwali się nimi w sieci.

Przed Martinezem teraz bardzo emocjonujący tydzień - w środę jego Inter zmierzy się na wyjeździe w Lidze Mistrzów z Barceloną, zaś w niedzielę powalczy u siebie w hicie Serie A z Juventusem. Augustina zamierza kibicować na żywo nawet poza Mediolanem i jest już w stolicy Katalonii, gdzie ma nadzieję zobaczyć na żywo chociaż jedną bramkę swojego ukochanego.

Augustina Gandolfo w Barcelonie
Autor: Instagram Augustina Gandolfo w Barcelonie