Georgina Rodriguez zaskakująco odpowiedziała na plotki: Możliwe, że jestem w ciąży z...

2019-10-01 11:53 DaO
Georgina Rodriguez
Autor: East News Georgina Rodriguez

Życie na świeczniku, jak wiele innych rzeczy, ma swoje plusy i minusy. Jedną z negatywnych stron są przede wszystkim ciągłe plotki. Zwłaszcza, jeśli żyje się u boku najpopularniejszego piłkarza na świecie. Nowych doniesień o prywatnym życiu Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez nie brakuje. Niedawno zrobiło się głośno o tym, że para spodziewa się kolejnego dziecka. Modelka postanowiła odpowiedzieć na te plotki.

Portugalska gwiazda futbolu i hiszpańska modelka od lat tworzą szczęśliwy związek. Wydaje się, że Ronaldo w końcu znalazł tą jedyną i z Rodriguez planują spędzić wspólnie resztę życia. Para wychowuje razem czwórkę dzieci i patrząc na ich wpisy w mediach społecznościowych tworzą szczęśliwą rodzinę. Niedawno głośno zrobiło się o tym, że Ronaldo i Rodriguez potajemnie wzięli ślub.

Całe zamieszanie powstało po jednym wpisie modelki w mediach społecznościowych. - Czekając na mojego męża. Sobotni wieczór - brzmiał podpis do fotografii. Okazało się jednak, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Rodriguez zabrała głos w tej sprawie podczas programu "Ya es mediodia" w hiszpańskiej telewizji. - Zawsze marzyłam o tym, aby być szczęśliwym u boku ukochanego, moich dzieci. I właściwie to wszystko mam - wyznała partnerka Ronaldo

- Ronaldo to wspaniały człowiek. Podziwiam go, kocham go, wspieram go. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę żyć u jego boku - wyjawiła Rodriguez. Dodała również, dlaczego nie zdecydowali się jeszcze na ślub. - Małżeństwo jest w naszych planach, ale obecnie mamy wiele ciekawych planów na przyszłość. Ponadto wychowujemy czwórkę dzieci i skupiamy się przede wszystkim na tym - dodała.

Niedawno pojawiły się również plotki dotyczące ciąży Rodriguez. Wystarczyły do tego "mało korzystne" zdjęcia, na których widać było niewielkie zaokrąglenie na brzuchu kobiety. Hiszpanka postanowiła się odnieść do tych spekulacji w dość nietypowy sposób. - Może jestem w ciąży ze słoniem. Po prostu nie przestaję jeść, a co najważniejsze, kocham jeść - powiedziała z uśmiechem na ustach Rodriguez.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Buenos días con energía 🧡 @aloyoga Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)
Najnowsze