Pijak wjechał w halę wypełnioną dziećmi. Na szokującym WIDEO widać ich przerażenie

2019-12-03 20:01
Pijany kierowca wjechał w halę w Szwecji
Autor: YouTube Pijany kierowca wjechał w halę w Szwecji

To mogła być gigantyczna tragedia, ale na szczęście wszystko rozeszło się po kościach. Podczas meczu piłki ręcznej młodych zawodników w Szwecji, nieopodal Sztokholmu, w halę wjechał kierowca znajdujący się pod wpływem alkoholu i przebił jedną ze ścian. Nikt na szczęście nie ucierpiał, ale cała sytuacja prezentuje się strasznie.

Reakcja młodych zawodników, którzy przebywali w trakcie tego zdarzenia na parkiecie, nie mogła dziwić. Wszyscy, łącznie z rezerwowymi przebywającymi po drugiej stronie parkietu, bardzo się przestraszyli i szybko uciekli w bezpieczne miejsce. Samochód jednak po przebiciu ściany stanął i przestał się już przemieszczać.

Młodzi piłkarze ręczni mogą się cieszyć, że akcja meczu toczyła się akurat po drugiej stronie boiska. Kto wie co by się stało w przypadku, gdyby w chwili zdarzenia ktoś stał akurat w pobliżu miejsca, w którym doszło do incydentu...

Sam kierowca, który według relacji mediów prowadził auto pod wpływem alkoholu, z pewnością nie uniknie surowych konsekwencji.

Najnowsze