18-letni piłkarz NIE ŻYJE. Jego ciało znaleziono w domu

2018-04-07 16:04 DaO
znicz kondolencje żałoba świeca świeczka
Autor: ARC

Ten rok jest bardzo dramatyczny dla piłkarskiego świata. Nie tak dawno kibiców obiegła tragiczna wiadomość o śmierci włoskiego piłkarza Davide Astoriego, którego ciało znaleziono w pokoju hotelowym. W sobotę rano śmierć znów zabrała z ziemi kolejnego piłkarza. Samba Diop, 18-letni piłkarz francuskiego klubu, nie żyje.

Szokującą informację podał Le Havre, w którym na co dzień występował. - Z wielką przykrością zawiadamiamy o śmierci naszego piłkarza, Samby Diopa - napisano na Twitterze. Na razie nie podano do wiadomości z jakich przyczyn 18-letni piłkarz zmarł. - To tragiczny moment dla wszystkich pracowników klubu - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Samba Diop był piłkarzem drugoligowego Le Havre. W drugiej drużynie tego klubu, na poziomie czwartej ligi francuskiej, rozegrał w niej 21 spotkań. Był również wice kapitanem reprezentacji Francji do lat 19. Jak podają angielskie media, jego ciało zostało znalezione w domu jego rodziców w sobotę nad ranem.

Zobacz również: Dramat w drodze na mecz! Zginęli młodzi zawodnicy w wieku od 16 do 21 lat

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze