Anna Lewandowska OBJADA SIĘ FRYTKAMI?! Dziwne ZDJĘCIE! No i ta REAKCJA

2020-09-16 18:00 Mil
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest prawdopodobnie najbardziej popularną trenerką fitness w Polsce. 32-latka co chwilę dzieli się z obserwującymi ją w mediach społecznościowych osobami przepisami i poradami, dzięki którym styl życia każdego może stać się dużo bardziej aktywny i po prostu zdrowszy. Tym razem jednak kobieta pokusiła się o publikację zdjęcia, które niejednego mogło zaskoczyć!

Ostatnie miesiące w domu Lewandowskich były czasem pełnym emocji. Na początku maja na świecie pojawiło się bowiem drugie dziecko znanej pary, Laura, która dołączyła do swojej trzyletniej siostry Klary. Później natomiast wszystkie oczy zwróciły się w kierunku dyspozycji sportowej Roberta. Kapitan reprezentacji Polski poprowadził Bayern Monachium do triumfu zarówno w Bundeslidze i Pucharze Niemiec, jak i Lidze Mistrzów, czym zapisał się w sercach fanów Bawarczyków.

Jego żona natomiast intensywnie pracuje już nad kolejnymi projektami. Nie ustaje m.in. w promowaniu zdrowego trybu życia, ćwiczeń, właściwego odżywania czy udzielaniu szeregu innych porad dotyczących właściwego prowadzenia się. Tym większe mogło być zdziwienie, gdy nagle Lewandowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie frytek z podpisem: "Frytki przyszły". Do wszystkiego 32-latka dodała także zaśmiewającą się emotikonę.

Marcin Najman szczerze o przyszłości. Kompletne zaskoczenie, będzie prawdziwym NOTABLEM

Anna Lewandowska objada się frytkami?
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska objada się frytkami?

Wszystkich fanów Lewandowskiej jednak uspokajamy - ze zdjęcia wszystko wskazuje na to, że są to zdrowe frytki z batatów, które doskonale można wkomponować w codzienne posiłki. Kobieta z całą pewnością nie porzuciła swojego zdrowego stylu życia nawet na chwilę i w dalszym ciągu nie będzie ustawała w staraniach, aby społeczeństwo jak najliczniej zwróciło uwagę na kwestię właściwego odżywiania!

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.