Robert Lewandowski RAZ JESZCZE na samym szczycie! KOPSNĄŁ GO nowy zaszczyt

2020-09-16 17:17 Marcin Długosz
Robert Lewandowski cieszy się z wygranej w Lidze Mistrzów
Autor: East News Robert Lewandowski cieszy się z wygranej w Lidze Mistrzów

Zakończony już sezon 2019/2020 był dla Roberta Lewandowskiego jak z bajki. Polak wygrał wszystko co było do wygrania w Bayernie Monachium, a ponadto zaprezentował nieprawdopodobną formę indywidualną, wciągając konkurencję nosem zwłaszcza w Lidze Mistrzów. Echa tych wyczynów nie milkną i Polak dostąpił teraz z tego tytułu kolejnego zaszczytu!

Lewandowski śmiało może się już nazywać legendą czy też prawdziwą ikoną Bayernu Monachium. 32-latek był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Bawarczyków w sezonie, w którym ci wywalczyli potrójną koronę. Wszystko rodziło się w bólach, ponieważ po kiepskim początku sezonu z posadą pożegnał się trener Niko Kovac, ale powierzenie sterów zespołu Hansowi-Dieterowi Flickowi okazało się strzałem w dziesiątkę zakończonym serią splendoru.

FC Barcelona jest biedna jak mysz kościelna. Nie stać jej nawet na taki wydatek, to KATASTROFA

"Lewego", który m.in. w cuglach wygrał rywalizację o miano króla strzelców Champions League, docenili oczywiście także i fani Bayernu Monachium. Wszyscy są zachwyceni, że Polak prezentuje barwy ich drużyny, a teraz dali temu kolejny wyraz. W wyborze na najlepszego piłkarza sezonu 2019/2020, Lewandowski zgarnął aż 51% wszystkich głosów sympatyków ekipy z Bawarii! Bezapelacyjnie to prestiżowe wyróżnienie przypadło właśnie jemu.

Dość powiedzieć, że drugi w klasyfikacji Alphonso Davies zgarnął zaledwie 16% głosów. Ostatnie miesiące były dla Lewandowskiego jak bajka i z całą pewnością Polak będzie powracał do tego okresu także w późniejszych etapach swojej kariery!

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze