Marcin Najman szczerze o przyszłości. Kompletne zaskoczenie, będzie prawdziwym NOTABLEM

2020-09-16 12:37 JWa
Marcin Najman
Autor: instagram/marcin.najman Marcin Najman na tronie

Marcin Najman jest jedną z największych gwiazd MMA w Polsce. Od czasu, gdy przeszedł do FAME MMA przybyło mu sporo fanów. Wielu z nich jest zainteresowanych przyszłością "El Testosterona". On sam postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i wypowiedział się na temat ewentualnych dalszych działań po zakończeniu sportowej kariery.

Marcin Najman 21 listopada ma ostatecznie zakończyć sportową karierę. Na kolejnej gali FAME MMA zmierzy się z Don Kasjo. Tym razem jednak pojedynek w małych rękawicach odbędzie się w formule bokserskiej. W ten właśnie sposób "El Testosteron" chce pożegnać się z kibicami i poszukać nowych zawodowych wyzwań. Fani zastanawiali się od dłuższego czasu, co ich idol będzie robił po zawieszeniu rękawic na kołku. Sam Marcin Najman w rozmowie z portalem mma.pl postanowił uchylić rąbka tajemnicy i jego zapowiedź z pewnością wielu wprawiła w osłupienie. Okazuje się bowiem, że może być jedną z najważniejszych postaci przy okazji gal FAME MMA.

Marcin Najman TRZYMA KCIUKI za Jarosława Kaczyńskiego! Mówi o tym jasno

Marcin Najman zaskakuje swoją... wrażliwością. Nie uwierzysz, co zrobił I #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Do takich z pewnością należy bowiem zaliczyć komentujących popularne wydarzenia. I właśnie ofertę takiej pracy miał otrzymać Najman od włodarzy federacji. - Pojawił się pomysł, abym już po zakończonej karierze komentował walki dla FAME MMA. Myślę, że to bardzo ciekawa opcja i wszystko przed nami - przekazał 41-latek wyraźnie zainteresowany ciekawą propozycją na dalszy rozwój swojej kariery.

Marcin Najman to wrażliwiec! Zobacz, jak ociepla swój wizerunek. To chwyta za serce!

Marcin Najman na ostatniej gali FAME MMA wygrał z Dariuszem Kaźmierczukiem. W MMA jego bilans to 3 zwycięstwa i 5 porażek. W listopadzie powalczy z Don Kasjo. Najbliższy rywal Najmana ma za sobą sporo walk w amatorskim boksie.

Najnowsze