Anna Lewandowska otwarcie o DEPRESJI. To dotknie nawet bezdusznych. Skala problemu jest niewyobrażalna

2021-02-24 12:54 mso
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

W 2001 roku ustanowiono Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Co roku, pod koniec lutego przypomina się o problemach osób walczących z tą bardzo ciężką chorobą! O depresji otwarcie pisała m.in. jedna z najpopularniejszych trenerek fitness Anna Lewandowska. Nie wyobrażała sobie konsekwencji swojego wpisu. - Depresja nie sprawdza wieku, wykształcenia, sytuacji rodzinnej, statusu społecznego ani stanu konta - pisała "Lewa".

Problem depresji dotyka coraz większej liczby osób. Choroba dopada znienacka, czasem nawet bezobjawowo! W ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją o tej trudnej chorobie napisała Anna Lewandowska. Trenerka fitness nie mogła się jednak spodziewać konsekwencji swojego wpisu na Instagramie. Skala była dla niej niewyobrażalna. W najnowszym poście znów nawiązała do tej przypadłości.

Robert Lewandowski zamieni Bundesligę na MLS? Jasna deklaracja polskiego snajpera

Ten szczegół dominuje w życiu Klary Lewandowskiej! Sprawdź szczegóły w galerii poniżej.

- Dostałam wczoraj setki bardzo trudnych, poruszających wiadomości. Post o depresji wywołał emocje u wielu osób. To dowód na to, że ten problem dotyka wszystkich, bez wyjątku - napisała na Instagramie Lewandowska. Przyznała, że wiele z wiadomości dotyczyło braku wsparcia ze strony bliskich. - Nie tak to powinno wyglądać. Nie rzucajmy mimochodem “Weź się w garść”, bo nie potrafimy zrozumieć smutku drugiej osoby. Depresja nie zawsze ma powód - dodawała.

W komentarzach wiele osób gratulowało Lewandowskiej poruszenia tego tematu. - Bardzo dobry choć trudny poruszyłaś temat. Ogrom odzewu tylko potwierdza, jak wielu już ludzi dotyczy ten problem - napisała pani Ania. - Ilość wiadomości jakie otrzymałam jest niewyobrażalna - odpowiedziała jej "Lewa".

Tak Lewandowska wychowuje Klarę. Ten szczegół DOMINUJE i rzuca się w oczy. To już nie może być przypadek

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze