Tak Lewandowska wychowuje Klarę. Ten szczegół DOMINUJE i rzuca się w oczy. To już nie może być przypadek

2021-02-22 15:51 bol
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

W dzisiejszych czasach nie brakuje przeróżnych metod wychowywania dzieci! Każdy z nich jest inny, każdy z nich na swój sposób dobry. Nie brakuje też tych, którzy starają się podpowiadać innym jak powinni przygotowywać swoje pociechy do życia. Anna Lewandowska zdecydowała, że starsza i coraz bardziej samodzielna córeczka Klara będzie w swoim życiu bardzo aktywna. To oczywiste - sportowe geny sprawiają, że dziewczynka jest wulkanem energii. Uwagę przykuwa jednak jeden, nieco mniej zauważalny szczegół. A ten dominuje - to z pewnością nie jest przypadek!

- Bycie mamą to nieopisane szczęście, ale również odpowiedzialność i stres - pisała Ania Lewandwoska o macierzyństwie. Odpowiedzialność tyczy się m.in. wychowania. Nikogo nie może dziwić, że przy dwójce sportowców, także dziewczynkom z pewnością nuda nie będzie doskwierać. Starsza siotra, Klara Lewandowska, jest wulkanem energii, który chętnie wchodzi na matę, by ćwiczyć razem z mamą. Dziewczynka nie mogła doczekać się narodzin Laury i czujnie pilnuje swojej siostrzyczki.

Ale numer! Naśladują Roberta Lewandowskiego w łóżku | Futbologia

Jak wychowywana jest Klara? Z pewnością wpajane są jej zasady zdrowego odżywiania, a także sprawia mnóstwo radości szalonymi, wspólnymi treningami. Ćwiczenia często pojawiają się w mediach społecznościowych i podbijają serca kolejnych kibiców i fanów trenerki fitness. Przeglądając Instagrama Ani Lewandowskiej można zwrócić uwagę na jeden szczegół! Ten zwyczajnie dominuje. A można odnieść wrażenie, że to coraz rzadsze we współczesnym świecie.

O co chodzi? Jaki szczegół dominuje w życiu małej Klary Lewandowskiej? Sprawdź w galerii poniżej!

Najnowsze