Anna Lewandowska poszła do Top Model! Podjęła wielkie wyzwanie

2020-10-26 17:53 kkn
Anna Lewandowska
Autor: SE Anna Lewandowska

Anna Lewandowska przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że nie lubi siedzieć bezczynnie i niemal nieustannie jest w wirze zadań. A że należy do rozchwytywanych osób, to nie ma problemów ze znajdywaniem sobie zajęcia. Żona napastnika Bayernu Monachium niedawno pochwaliła się wizytą na planie Top Model. Niedługo będziemy mogli zobaczyć efekty tej współpracy.

Jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce bardzo często chwali się na swoich profilach w mediach społecznościowych, że podejmuje się kolejnych inicjatyw i ciągle nie ma dość. Lewandowska niemal codziennie jest zapracowana, bo nie sposób nawet zliczyć, jak wieloma zadaniami się zajmuje. A co najważniejsze potrafi połączyć to z najważniejsza rolą w jej życiu, a więc z rolą matki. Żony polskiego piłkarza nie brakuje również w popularnych programach telewizyjnych.

Anna Lewandowska na tym ZDJĘCIU ROZPALA wszystkie zmysły! Strój wart MAJĄTEK

Kilka tygodni temu, a konkretnie w połowie sierpnia wyszło na jaw, że Lewandowska będzie gościem jednego z odcinków Top Model. Dowiedzieliśmy się tego rzecz jasna z jej Instagrama. Trenerka personalna pokazała się wówczas w czarnym garniturze i szydełkowanym topie. Jak podawał portal party.pl strój pochodzi od polskiej projektantki Magdy Butrym i wart jest aż 12 tys. zł.

Mistrzyni odsłoniła PIEKIELNIE SEKSOWNE ciało. Fani dostrzegli WSTYDLIWY szczegół, OBRZYDLIWY hejt

Lewandowska, podobnie jak i inni goście programu Top Model, będzie miała za zadanie ocenić prezencję, umiejętności, czy potencjał uczestników. A nie jest to wyzwanie łatwe, bowiem z odcinka na odcinek rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta. Na pewno na barkach Lewandowskiej spoczywała spora odpowiedzialność. Jak sobie z nią poradziła? Będzie można sprawdzić w najbliższym odcinku programu.

Najnowsze