Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Tak Anna Lewandowska każe jeść swojej rodzinie. Znamy tajniki

2021-05-10 10:48

Zdrowe odżywianie się to stały element życia w rodzinie Lewandowskich. Także dzięki rozsądnemu podejściu do tematu jedzenia, Robert jest w stanie błyszczeć od lat i wspinać się po szczeblach światowego futbolu. Bardzo dokładnie dba o to nie tylko on, ale także jego żona Ania Lewandowska! Trenerka fitness i piłkarz wpajają zasady także swoim córeczkom. W wytwarzaniu nawyków ma nie chodzić jedynie o podawanie odpowiednich posiłków, ale równie ważne jest wyjaśnianie spraw.

Dieta Anny i Roberta Lewandowskich

Jaki jest klucz do osiągnięcia sukcesu? Ciężka i nieustanna praca, dążenie do samodoskonalenia się i szukania nowych granic możliwości. To z pewnością jedna z cech Roberta i Anny Lewandowskich. W rozmowie z portalem Lifestyle.newseria.pl, trenerka fitness przyznała, że stara się być wzorem dla swoich córeczek i w przypadku starszej wychodzi jej to znakomicie! - Chodzi do przedszkola i jest świadoma. Gdy przykładowo jest na jakiejś uroczystości dziecięcej, pyta mnie: „Mamo, czy mogę zjeść coś niezdrowego?”, i wtedy jej tłumaczę - mówiła Anna Lewandowska. Specjalne zasady dotyczą się także jej oraz jej męża Roberta. - Są też pewne zasady, których się trzymamy, takie jak: niepopijanie posiłków, jedzenie węglowodanów jako pierwszego makroskładnika, a kończenie posiłków białkami. Dokładnie gryziemy pokarm, trzymamy przerwy między posiłkami i jadamy wspólnie - dodaje.

Sekret Roberta Lewandowskiego ujrzał światło dzienne! Chodzi o jego... wiek

Rodzina Lewandowskich

Robert i Anna Lewandowscy znają się od lat. Ślub wzięli pod koniec czerwca 2013 roku. Piłkarz i trenerka fitness mają dwie córeczki: starsza z nich Klara obchodziła ostatnio czwarte urodziny. Roczek w maju skończyła także jej siostrzyczka, Laura. Niewykluczone, że za jakiś czas rodzina Lewandowskich się powiększy. Więcej szczegółów w linku poniżej!

Lewandowscy będą mieli TRZECIE dziecko? Anna Lewandowska wyjawiła, co myśli o powiększeniu rodziny

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Najnowsze