Lewandowscy będą mieli TRZECIE dziecko? Anna Lewandowska wyjawiła, co myśli o powiększeniu rodziny

2021-04-07 18:31
Anna Lewandowska
Autor: SE Anna Lewandowska

Robert i Anna Lewandowscy od lat tworzą udaną parę, a w ostatnich kilku latach ich rodzina znaczenie się powiększyła – sportowe małżeństwo doczekało się już dwójki pociech: Klary oraz Laury. Fanów niezmiennie interesuje jednak, czy Lewandowscy planują mieć kolejne dzieci i nie raz pytają o to swoich ulubieńców. Teraz Anna Lewandowska postanowiła zdradzić nieco więcej na temat swoich planów dotyczących rodziny!

Lewandowscy są jedną z najbardziej popularnych par w Polsce. Robert Lewandowski swoją rozpoznawalność zawdzięcza oczywiście temu, że od lat jest jednym z czołowych napastników świata, a obecnie jest najlepszym piłkarzem globu. Anna Lewandowska z kolei spełnia się jako trenerka fitness i choć swoją sławę zawdzięcza także mężowi, to jednak sama również bardzo mocno pracuje na swoją popularność. Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani mogą dowiedzieć się nieco więcej na temat życia swoich ulubieńców. Ostatnie zdjęcia Anny Lewandowskiej wywołały wśród jej fanów niemały szok, o czym więcej dowiecie się z galerii poniżej. Teraz natomiast żona Roberta Lewandowskiego postanowiła uchylić kolejnego rąbka tajemnicy i odpowiedziała na pytanie o ewentualne powiększenie rodziny.

Cezary Kucharski z kolejnymi zarzutami! Miał wyjawiać Niemcom TAJEMNICE Roberta Lewandowskiego

Nie da się ukryć, że dla Lewandowskich wychowanie dzieci to niemałe wyzwanie. Robert Lewandowski obecnie zdecydowaną większość czasu poświęca karierze piłkarza, natomiast Anna Lewandowska angażuje się w wiele różnych przedsięwzięć oraz prowadzi zajęcia fitness, rozpisuje diety oraz tworzy plany treningowe. Już przy dwójce dzieci okazuje się, że potrzebna jest im pomoc.

Całkiem niedawno Anna Lewandowska zdradziła, że przy Klarze nie chciała skorzystać z pomocy, jednak gdy pojawiła się Laura, to już musiała zatrudnić kogoś, kto przejmie na siebie część obowiązków związanych z wychowaniem córek. Z jednej strony wydaje się więc, że Lewandowscy na razie nie myślą o kolejnych dzieciach właśnie z racji wielu obowiązków, z drugiej jednak wszystko może zmienić się każdej chwili.

Anna Lewandowska w swojej relacji na Instagramie zdradziła bowiem, że wraz ze swoim mężem od zawsze chcieli mieć trójkę dzieci! – Chciałabyś mieć trzecie maleństwo, czy z dwójką jest aż nadto pracy? – Takie pytanie otrzymała Anna Lewandowska na swoim Instagramie – Dobre pytanie. Ogólnie zawsze chcieliśmy trójkę, ale są takie dni… - odpowiedziała żona Roberta Lewandowskiego sugerując, że już przy Klarze i Laurze nie zawsze jest łatwo.

Robert Lewandowski STRACI ważnego kolegę. Gwiazdor opuści Bayern

Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

W takim wypadku można przypuszczać, że na kolejne dziecko para może zdecydować się nieco później – gdy ich córeczki podrosną, a oni sami będą mieli mniej obowiązków. Obecnie oboje bardzo dużo czasu poświęcają swoim karierom i wychowywanie trójki dzieci w tym samym czasie byłoby nie lada wyzwaniem.

Dziwne słowa piłkarza Bayernu o Robercie Lewandowskim! Kibice się z tym nie zgodzą

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze