Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Sekret Roberta Lewandowskiego ujrzał światło dzienne! Chodzi o jego... wiek

2021-05-10 8:59

Robert Lewandowski jest o krok od pobicia rekordu Gerda Muellera. Polski napastnik strzela gola za golem i przeżywa życiową formę. Nie brakuje porównań, że jest jak wino - im starszy tym lepszy. Jaki jest sekret wielkich sukcesów Lewandowskiego? Roman Kołtoń w programie "Cafe Futbol" wyjawił zaskakujące informacje z badań na temat wieku snajpera Bayernu Monachium. Jeśli tak dalej pójdzie, Lewandowski spokojnie będzie mógł grać po 40-tce!

Robert Lewandowski w Bayernie Monachium

Robert Lewandowski jest niekwestionowanie największą gwiazdą Bayernu Monachium! Polski napastnik strzela gola za golem i jest jednym z kluczowych elementów w układance Hansiego Flicka. Mimo opuszczenia kilku spotkań w tym sezonie Bundesligi, Lewandowski jest o krok od pobicia legendarnego wyniku Gerda Muellera. Do wyrównania rekordu 40 bramek w sezonie brakuje mu jednego gola. W spotkaniu z Borussią Moenchengladbach trafiał do siatki trzykrotnie. W programie "Cafe Futbol" tajemnicę na temat naszego snajpera zdradził dziennikarz Roman Kołtoń. Ten opowiedział o wieku piłkarza, który urodził się w 1988 roku. Biologicznie "Lewy" jest zdecydowanie młodszy!

Wiek Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski ma 33 lata, ale według badań ma być zdecydowanie młodszy. - W jednym z wywiadów w Niemczech powiedział, że według pewnych parametrów jego wiek biologiczny to... 26 lat. Badają to lekarze. A przecież rocznikowo Robert w sierpniu będzie miał 33. urodziny - mówił Kołtoń w programie "Cafe Futbol". Czy to oznacza, że polski snajper będzie grał nawet po czterdziestce? To niewykluczone! A co najważniejsze - szczyt formy wciąż może być daleko przed nim!

Szef Lewandowskiego nie wierzy własnym oczom. Jego przekonania runęły w gruzach, całkowite zaskoczenie

Jan Tomaszewski martwi się o Lewandowskiego

Lewandowski goni Muellera

Robert Lewandowski ma dwa spotkania na zdobycie dwóch bramek, by pobić rekord legendarnego napastnika Gerda Muellera. - W Niemczech jest niesamowity szał na pobicie tego rekordu. Lewandowski jest o krok. Dodajmy, że Gerd wystąpił w 34. kolejkach od pierwszej do ostatniej minuty - mówi Kołtoń w "Cafe Futbol".

Najnowsze