Szef Lewandowskiego nie wierzy własnym oczom. Jego przekonania runęły w gruzach, całkowite zaskoczenie

2021-05-09 12:58
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: AP Robert Lewandowski

Na opisywanie kolejnych dokonań Roberta Lewandowskiego brakuje już jakichkolwiek przymiotników. Polak w sobotnim meczu przeciwko Borussii Moenchengladbach ponownie udowodnił, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W skuteczność Lewandowskiego uwierzyć nie może również Karl-Heinz Rummenigge. Szef Bayernu przyznał, że nie spodziewał się, iż ktoś będzie w stanie pobić rekord Gerda Muellera.

Tylko jednej bramki brakuje Robertowi Lewandowskiemu, aby wyrównać wielkie osiągnięcie Gerda Muellera i zdobyć 40 bramek w jednym sezonie Bundesligi. W pewnym momencie wydawało się, że okazja na tak wielkie osiągnięcie ucieknie Polakowi przez dość poważny uraz, ale kolejny raz udowodnił, że dla niego rzeczy niemożliwe nie istnieją. W ostatnim spotkaniu z Borussią Moenchengladbach Lewandowski ustrzelił hattricka, czym bardzo mocno zbliżył się do realizacji głównego celu. A przed napastnikiem i Bayernem jeszcze dwa spotkania. Musiałoby się wydarzyć coś naprawdę niedobrego, aby Lewandowski w takiej formie choć raz nie wpisał się na listę strzelców.

Zobacz też: Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Wystarczyło jedno słowo. Komentarz mówi sam za siebie

Wyciekły PRAWDZIWE zarobki Roberta Lewandowskiego. Kwota POWALA | Futbologia

Pobicie rekordu Gerda Muellera będzie pewnego rodzaju stemplem na karierze Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że długo nikt do takiego wyniku bramkowego się nie zbliży. O tym, że rekord Muellera wydawał się nie do pokonania, świadczą również słowa szefa Bayernu Monachium, Karla-Heinza Rummenigge.

Piłkarz Legii Warszawa BEZLITOSNY dla byłego trenera mistrzów Polski. Nazwał go wariatem

W rozmowie ze "Sky Sports" nie ukrywał, że nie wierzył, iż ktoś będzie w stanie zbliżyć się do tego wyniku. - Byłem przekonany, że rekord Muellera przetrwa wieki. Że nigdy nie zostanie pobity - powiedział Rummenigge. Aktualne osiągnięcie Lewandowskiego wywarło na nim wielkie wrażenie. - Robert może jednak go wyrównać, a nawet poprawić. To niesamowite. Ten wyczyn na pewno zapisze się w historii Bayernu - mówił szef Bawarczyków nie ukrywając zdumienia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze