Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Szef Lewandowskiego nie wierzy własnym oczom. Jego przekonania runęły w gruzach, całkowite zaskoczenie

2021-05-09 12:58

Na opisywanie kolejnych dokonań Roberta Lewandowskiego brakuje już jakichkolwiek przymiotników. Polak w sobotnim meczu przeciwko Borussii Moenchengladbach ponownie udowodnił, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W skuteczność Lewandowskiego uwierzyć nie może również Karl-Heinz Rummenigge. Szef Bayernu przyznał, że nie spodziewał się, iż ktoś będzie w stanie pobić rekord Gerda Muellera.

Tylko jednej bramki brakuje Robertowi Lewandowskiemu, aby wyrównać wielkie osiągnięcie Gerda Muellera i zdobyć 40 bramek w jednym sezonie Bundesligi. W pewnym momencie wydawało się, że okazja na tak wielkie osiągnięcie ucieknie Polakowi przez dość poważny uraz, ale kolejny raz udowodnił, że dla niego rzeczy niemożliwe nie istnieją. W ostatnim spotkaniu z Borussią Moenchengladbach Lewandowski ustrzelił hattricka, czym bardzo mocno zbliżył się do realizacji głównego celu. A przed napastnikiem i Bayernem jeszcze dwa spotkania. Musiałoby się wydarzyć coś naprawdę niedobrego, aby Lewandowski w takiej formie choć raz nie wpisał się na listę strzelców.

Zobacz też: Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Wystarczyło jedno słowo. Komentarz mówi sam za siebie

Wyciekły PRAWDZIWE zarobki Roberta Lewandowskiego. Kwota POWALA | Futbologia

Pobicie rekordu Gerda Muellera będzie pewnego rodzaju stemplem na karierze Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że długo nikt do takiego wyniku bramkowego się nie zbliży. O tym, że rekord Muellera wydawał się nie do pokonania, świadczą również słowa szefa Bayernu Monachium, Karla-Heinza Rummenigge.

Piłkarz Legii Warszawa BEZLITOSNY dla byłego trenera mistrzów Polski. Nazwał go wariatem

W rozmowie ze "Sky Sports" nie ukrywał, że nie wierzył, iż ktoś będzie w stanie zbliżyć się do tego wyniku. - Byłem przekonany, że rekord Muellera przetrwa wieki. Że nigdy nie zostanie pobity - powiedział Rummenigge. Aktualne osiągnięcie Lewandowskiego wywarło na nim wielkie wrażenie. - Robert może jednak go wyrównać, a nawet poprawić. To niesamowite. Ten wyczyn na pewno zapisze się w historii Bayernu - mówił szef Bawarczyków nie ukrywając zdumienia.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie Złotego Buta w sezonie 2020/2021?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze