Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaprezentowała WDZIĘKI w pełnej okazałości. Tak WYLEGUJE się na plaży [ZDJĘCIE]

2021-07-11 11:58

Robert Lewandowski spędza urlop po wczerpującym sezonie 2020/2021. Na wakacje na słoneczną Majorkę udał się m.in. wraz ze swoją żoną Anną. Popularna trenerka fitness cały czas ochoczo udziela się w sieci pokazując swoje życie i zdjęcia z wakacyjnego wypoczynku. Tym razem postawiła na pozę, która bardzo przypadła do gustu jej sympatykom.

Najlepszy piłkarz świata FIFA 2020 jak zawsze walczył w ostatnim czasie na największym światowym poziomie. Tym razem jednak nie udało mu się powtórzyć sukcesu sprzed roku, kiedy to wraz z Bayernem Monachium zatriumfował w Lidze Mistrzów. "Lewemu" drużynowo nie poszło także na mistrzostwach Europy. Sam co prawda zdobył trzy bramki i nie miał się czego wstydzić, ale Polakom jako zespołowi turniej zwyczajnie się nie powiódł. Ostatnie miejsce w grupie E turnieju to wynik dużo poniżej oczekiwań.

Łukasz Podolski już czaruje w Zabrzu. Tak wyglądał pierwszy trening gwiazdy w Górniku

Po wielkich emocjach i wyzwaniach, dla "Lewego" nadeszła chwila wytchnienia. Kapitan reprezentacji Polski wraz ze swoją rodziną udał się na Majorkę, gdzie w spokoju mógł odsapnąć od codziennych obowiązków i po prostu zażyć nieco relaksu w promieniach hiszpańskiego słońca. Żona piłkarza, Anna, regularnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego pobytu na wyspie. Tym razem postanowiła uczynić to ponownie prezentując swoje ciało w pełnej okazałości jego wdzięków.

Zobacz też: Niecodzienny problem Włochów przed finałem Euro. Adam Nawałka byłby wściekły

"Aniu, jesteś przepiękna! Figura marzenie!" - to tylko jeden z wielu podobnych komentarzy, które Anna Lewandowska mogła przeczytać pod zamieszczonym postem. Z całą pewnością takie słowa od fanów jeszcze bardziej ubarwiają urlop, na którym "Lewy" wraz ze swoją żoną w dalszym ciągu przebywa.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany