Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

nowe wyzwanie

Anna Lewandowska zdecydowała się na odważny krok! Klamka zapadła, tego jeszcze w życiu nie robiła

2022-12-14 11:54

Anna Lewandowska niejednokrotnie udowadniała już, że nie boi się kolejnych wyzwań i jest w stanie z powodzeniem realizować kolejne projekty w swoim życiu. Teraz nadszedł czas na związany z... telewizją. Już niebawem żona Roberta Lewandowskiego regularnie będzie pojawiać się na antenie "Dzień dobry TVN", aby podobnie jak do tej pory, promować zdrowy tryb życia.

Przez lata Anna Lewandowska robi co w jej mocy, aby przekonać Polki do zdrowego trybu życia i pomóc im zadbać o swoje ciało, urodę i zdrowie. Masa wyrzeczeń sprawiła, że prawda o ciele żony Roberta Lewandowskiego może wielu zaskoczyć, jednak trenerka fitness nie rezygnuje z kolejnych projektów. Teraz przyszedł czas na udział Anny Lewandowskiej w telewizji. Tego w swoim życiu żona kapitana reprezentacji Polski jeszcze nie robiła. 

Anna Lewandowska realizuje swój kolejny projekt! Tym razem będzie w telewizji, decyzja już zapadła

Do tej pory Anna Lewandowska promowała zdrowy tryb życia przede wszystkim w mediach społecznościowych oraz swojej specjalnej aplikacji. Tuż z początkiem nowego roku, fanki Anny Lewandowskiej będą mogły oglądać ją również w telewizji, na antenie "Dzień dobry TVN". "„Healthy & Active”, bo tak ma nazywać się segment prowadzony przez Annę Lewandowską, ma wystartować 3 stycznia. 

Anna Lewandowska zdecydowała się na odważny krok! Klamka zapadła, tego jeszcze w życiu nie robiła

Na antenie Anna Lewandowska ma prowadzić przede wszystkim treningi na żywo. W ramach segmentu „Healthy & Active” mają pojawiać się również rozmowy z ekspertami w dziedzinie zdrowego trybu życia oraz materiały promujące zdrowe nawyki żywieniowe. Na razie wiadomo, że Anna Lewandowska ma pojawiać się na antenie telewizji śniadaniowej przez cały styczeń. - Bardzo się cieszę, bo nadchodzące noworoczne wyzwanie „Healthy & Active” będziemy robić wspólnie z Dzień dobry TVN ? Dlaczego połączyliśmy siły? Bo zależy nam na Waszym zdrowiu! Aktywność fizyczna to inwestycja, która zawsze się opłaci - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Sonda
Czy uważasz, że Anna Lewandowska odniosła sukces dzięki Robertowi?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany