taka jest prawda

Tak naprawdę wygląda ciało 34-letniej Anny Lewandowskiej! To zdjęcie ukazało całą prawdę, dla wielu to może być szok

2022-12-02 13:35

Dla wielu fanów pierwsze skojarzenie po usłyszeniu nazwiska Anny Lewandowskiej może kierować się na ćwiczenia, zdrową dietę i dbanie o swoje ciało. Żona Roberta Lewandowskiego faktycznie poświęciła sporą część swojego życia, aby doprowadzić swoje ciało do nienagannej formy, podobnie jak jej mąż. Teraz jak na dłoni widać, co lata wyrzeczeń zrobiły z ciałem Anny Lewandowskiej.

Mariusz Pudzianowski powtarzał nie raz, że "samo się nic nie zrobi" i nie tylko gwiazdor KSW doskonale wie, co się kryje za tą maksymą. Roberta Lewandowski oraz jego żona Anna przez lata robią wszystko co w ich mocy, aby utrzymać swoje ciała w jak najlepszej kondycji fizycznej. Restrykcyjna dieta, ćwiczenia i samozaparcie w dążeniu do celu sprawiło, że dzisiaj kapitan reprezentacji Polski może wielu zszokować tym, jak wygląda naprawdę jego ciało i nie inaczej jest w przypadku Anny Lewandowskiej. Ostatnie zdjęcie żony "Lewego" pokazuje, jak to wszystko wygląda naprawdę. 

Wyszło na jaw, jak naprawdę ciało 34-letniej Anny Lewandowskiej! Taka jest prawda, jego zdjęcie wszystko zdradziło

Anna Lewandowska pomimo wielu obowiązków na głowie, zajmowaniem się córeczek Klarą i Laurą, a także poza pracą, znajduje czas na to, aby zdrowo gotować i przede wszystkim ćwiczyć. Dodatkowo trenerka fitness pomaga innym kobietom zadbać o siebie, swój wygląda oraz o to, aby prowadziły się one zdrowo i nie niszczyły swojego ciała. Nie bez przyczyny, Anna Lewandowska stała się dla wielu z nich autorytetem w kwestii zdrowego trybu życia. Lata wyrzeczeń doprowadziły do tego, że obecnie ciało żony Roberta Lewandowskiego wygląda właśnie tak, jak wygląda. Zobaczcie, jak naprawdę wygląda ciało 34-letniej Lewandowskiej, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy uważasz, że Anna Lewandowska odniosła sukces dzięki Robertowi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze