tak to wygląda naprawdę

Ujawnili całą prawdę o ciele Roberta Lewandowskiego! Tak to wygląda naprawdę, widok 34-latka wielu może zszokować

2022-11-26 7:35

Robert Lewandowski musi harować w pocie czoła, aby pozostać w gronie najlepszych piłkarzy na świecie, co do tej pory wychodzi mu świetnie. Kapitan reprezentacji Polski, który w sierpniu skończył 34 lata niejednokrotnie mówił, że nie czuje swojego wieku, jednak wielu fanów mogło zastanawiać się, jak naprawdę wygląda ciało Lewandowskiego. To udało się uchwycić podczas mistrzostw świata w Katarze.

Przez lata Robert Lewandowski udowadnia, że zalicza się do grona najlepszych zawodników, jacy biegają po światowych boiskach i nie przeszkadza mu w tym nawet wiek. Kapitan reprezentacji Polski stale próbuje być jeszcze lepszy, ciężko pracując na treningach, siłowni, a także podejmując wiele wyrzeczeń w życiu codziennym. To przynosi jednak wymierne efekty, bo pomimo 34 lat na karku, Robert Lewandowski wciąż może pochwalić się ciałem i formą, której wielu może mu tylko pozazdrości. Po meczu Polaków z Meksykiem na mistrzostwach świata w Katarze, ujawniono jednak całą prawdę o ciele kapitana Polaków.

Tak naprawdę wygląda ciało Roberta Lewandowskiego. Wydało się, to zdjęcie nie pozostawia złudzeń, jak jest naprawdę

Robert Lewandowski niejednokrotnie pokazywał już swoje ciało chociażby w mediach społecznościowych lub po meczach, gdzie wymieniał się koszulkami z zawodnikami innych drużyn. Teraz jednak mogliśmy zobaczyć, jak wygląda ciało Lewandowskiego w szatni, z dala od kamer i magii filtrów w mediach społecznościowych. Ten widok może zszokować wielu fanów. Zobaczcie, jak naprawdę wygląda ciało Roberta Lewandowskiego, klikając w naszą galerię zdjęć, która znajduje się poniżej!

Sonda
Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola na mundialu w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze