Arka - Miedź TV NA ŻYWO TRANSMISJA. I liga: Arka - Miedź STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać Arka - Miedź w TV Na jakim programie 18.09.2020

2020-09-18 17:33 PFK
Ireneusz Mamrot
Autor: Cyfrasport Ireneusz Mamrot

Arka Gdynia - Miedź Legnica STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Arka - Miedź TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Arka - Miedź w TV Na jakim programie mecz Arka - Miedź STREAM LIVE w INTERNECIE. W poprzednim sezonie Arka spadła z Ekstraklasy. Trener Ireneusz Mamrot ma ambicje, aby rozbrat z najwyższą klasą rozgrywkową trwał tylko rok. Jego podopieczni wystartowali znakomicie. Wygrali dwa mecze, a ostatni występ z Górnikiem Łęczna trzeba było odwołać. Czy teraz gospodarze poradzą sobie także z Miedzią Legnica, która również ma apetyt na awans do Ekstraklasy? 18 września strona oficjalna Arki podała, że u trzech osób wykryto koronawirusa (dwóch piłkarzy i członek sztabu). Wszyscy przebywają na kwarantannie. Gdzie obejrzeć Arka - Miedź TV NA ŻYWO Na którym kanale Arka - Miedź LIVE STREAM ONLINE.

Arka - Miedź Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Trener Arki Gdynia Ireneusz Mamrot ocenił najbliższego rywala. - Michał Bednarski jest po kontuzji i dopiero miał okazję zagrać 15 minut więc, ja nie mam pewności czy jest gotowy zagrać pełne 90 minut - analizował szkoleniowiec Mamrot, którego wypowiedź czytamy na oficjalnej stronie gdyńskiego klubu. - Bardziej skupiłbym się na innych zawodnikach, takich jak strzelający bramki Kamil Zapolnik, czy też Szymon Matuszek. Mówię o tych zawodnikach, którzy niedawno dołączyli do drużyny, grali w Ekstraklasie, ale też znają pierwszą ligę. Są to zawodnicy, którzy są dużym wzmocnieniem i wartością dodaną dla Miedzi. Widać, że klub obrał kierunek, aby budować kadrę zespołu na piłkarzach polskich. Nie brakuje zawodników z przeszłością w Ekstraklasie, ale też znających realia pierwszej ligi. Jest to na pewno ich duży atut. Jednak patrzę na swój zespół i dla nas najważniejsze jest, żebyśmy dalej się rozwijali, bo każdy kolejny mecz wygląda inaczej. Nie ma co ukrywać, że pod kątem gry czy też personaliów - mecz z Miedzią może być taki, gdzie poprzeczka będzie zawieszona najwyżej jak dotychczas. Musimy zagrać dobry mecz i to jest dla nas najważniejsze - stwierdził szkoleniowiec Arki. Gdzie obejrzeć mecz Arka - Miedź TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

Arka Gdynia - Miedź Legnica GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Arka Gdynia - Miedź Legnica

Mecz Arka Gdynia - Miedź Legnica w 4. kolejce I ligi zostanie rozegrany w piątek 18 września. Początek spotkania Arka Gdynia - Miedź Legnica o godzinie 17.40. Transmisja z meczu Arka Gdynia - Miedź Legnica na antenie Polsat Sport. Stream online z meczu Arka Gdynia - Miedź Legnica dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze