Arka - Tychy TV NA ŻYWO. I liga: Arka - Tychy STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Arka - Tychy w TV Na jakim programie 29.09.2020

2020-09-29 19:35 PFK
Arka Gdynia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać
Autor: CyfraSport Arka Gdynia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Arka Gdynia - GKS Tychy STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Arka - Tychy TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Arka - Tychy w TV Na jakim programie mecz Arka - Tychy STREAM LIVE w INTERNECIE. Pod wodzą trenera Ireneusza Mamrota piłkarze Arki znakomicie wystartowali w pierwszej lidze. Wygrali cztery spotkania (jeden mecz mają zaległy) i mogą pochwalić się imponującym bilansem bramkowym: 12 strzelonych goli i tylko dwa stracone. Gdyński zespół jest wiceliderem, a rywal - GKS Tychy w tabeli plasuje się na siódmej pozycji. Arka jest faworytem. Czy odniesie piąte z rzędu zwycięstwo? Gdzie obejrzeć Arka - Tychy TV NA ŻYWO Na którym kanale Arka - Tychy LIVE STREAM ONLINE.

Arka - Tychy Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

W poprzedniej kolejce Arka pokonała na wyjeździe Termalicę Nieciecza 1:0. Co o tym spotkaniu powiedział trener Ireneusz Mamrot? - To był drugi mecz, który nie układał się nam tak idealnie jak na przykład spotkania z Jastrzębiem i z Miedzią - przypomniał trener wicelidera pierwszej ligi, którego wypowiedź zacytowała oficjalna strona klubu z Gdyni. - Tutaj było trudniej. Cieszy mnie to, że zespół w końcówce się nie pogubił. I trzymał ustawienie. Często jest tak, że w końcówkach takich spotkań idzie akcja za akcję i wtedy możesz wygrać, ale także przegrać. Rozmawialiśmy o tym długo w przerwie. Gra nie była płynna, ale potrzebne było zaangażowanie i tak było - zaznaczył Mamrot i scharakteryzował GKS Tychy: - Gramy z rywalem, który zgłasza także aspiracje, ma swoje wysokie cele. My robimy wszystko, aby zespół był jak najlepiej przygotowany do meczu. Nie ukrywają swoich ambicji od lat. I klub i miasto. Oczekiwania są takie, żeby ten zespół powalczył o najwyższe cele. Musimy się liczyć z tym, że czeka nas ciężkie spotkanie. Mają spore możliwości. Każdy walczy o swoje i nastawiamy się na trudne spotkanie - zapowiedział opiekun Arki na portalu klubowym. Gdzie obejrzeć mecz Arka - Tychy TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

Arka - Tychy GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Arka - Tychy

Mecz Arka Gdynia - GKS Tychy w 6. kolejce I ligi zostanie rozegrany we wtorek 29 września. Początek spotkania Arka Gdynia - GKS Tychy o godzinie 20.40. Transmisję z meczu Arka Gdynia - GKS Tychy pokaże stacja Polsat Sport Extra. Stream online z meczu Arka Gdynia - GKS Tychy dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze