Neymar

i

Autor: AP PHOTO Neymar

Coś niewiarygodnego

Aż zabolały oczy, gdy zobaczyliśmy jakie fury dostanie Neymar od szejków. Auta za miliony, tak Brazylijczyk bawi się w Arabii

2023-08-17 12:25

Arabia Saudyjska przypuściła prawdziwą ofensywę w trwającym okienku transferowym. Kluby z tego kraju ściągnęły mnóstwo gwiazd do swojej ligi, a jednym z najgłośniejszych transferów było sprowadzenie Neymara do Al-Hilal. Brazylijczyk może liczyć na bajońskie zarobki w nowym zespole, ale również na dodatki do pensji. Okazuje się, że szejkowie od razu zapewnili mu kilka luksusowych aut.

Nie każdy fan futbolu z przychylnością patrzy na to, co dzieje się na rynku transferowym. Zwłaszcza jeśli chodzi o kierunek, jaki wybrało wielu znanych piłkarzy. Pieniądze z Arabii Saudyjskiej skusiły największe gwiazdy lig europejskich. Wśród zawodników, którzy obrali kierunek na Bliski Wschód są m.in. Karim Benzema, Roberto Firmino, czy ostatni głośny transfer, Neymar.

Neymar i bajeczne auta. To dostanie od szejków

Losy Brazylijczyka ważyły się kilka tygodni, bo dużo mówiło się o tym, że może wrócić do FC Barcelona. Były zawodnik Paris Saint-Germain zdecydował się jednak na wybór arabskiego Al-Hilal, które zapłaciło za niego 90 milionów euro. Klub zdecydowanie więcej wyda na pensję dla Brazylijczyka. Choć oficjalnych danych nie ma, mówi się, że Neymar w Arabii zarobi nawet 200 milionów euro.

Od takich pieniędzy można zwariować. Neymar dostał nieprzyzwoitą ofertę z Al-Hilal, to są grube miliony

Pieniądze nie będą jedyną gratyfikacją dla zawodnika. Jak donoszą zagraniczne media, Brazylijczyk po przybyciu do Arabii Saudyjskiej od razu dostanie trzy luksusowe auta. Będą to Bentley Continental GT, Aston Martin DBX, Lamborghini Huracan. Ponadto zawodnik miał już zamówić cztery Mercedesy G Wagon i vana tej samej marki. Koszt całkowity tylko trzech pierwszych aut to aż blisko 5 milionów złotych!

Test schabowego w restauracji Nine's Roberta Lewandowskiego | FUTBOLOGIA
Najnowsze