Burda kibiców podczas meczu! Jedna osoba nie żyje, na nagraniu słychać strzał

i

Autor: Twitter/Cristofer Espinoza Burda kibiców podczas meczu! Jedna osoba nie żyje, na nagraniu słychać strzał

Dantejskie sceny

Burda kibiców podczas meczu! Jedna osoba nie żyje, na nagraniu słychać strzał

2022-09-26 20:50

Piłka nożna to gra emocji, które niejednokrotnie kipią z kibiców. Nie ma jednak przyzwolenia na burdy, zwłaszcza gdy kończą się one tragicznie. Tak stało się podczas meczu w Chile, gdzie wybuchła potworna awantura. Na nagraniu, które trafiło do sieci, słychać strzał i wiadomo już, że jedna osoba nie żyje.

Do zamieszek doszło w Los Angeles, w regionie Biobio w Chile. Odbywał się tam mecz amatorskich drużyn, jednak zszedł on na znacznie dalszy plan. Wszystko za sprawą zamieszek, jakie wybuchły przy okazji tego spotkania. Wedle relacji portalu biobiochile.cl, w ich efekcie zmarła jedna osoba, a dwie zostały ciężko ranne. Nagranie z potwornej awantury trafiło do internetu i doskonale pokazuje, jak gorąco zrobiło się w Los Angeles. W pewnym momencie padł nawet strzał z broni palnej, a w burdach uczestniczyło kilkadziesiąt osób. 

Georgina Rodriguez przerwała milczenie. Ukochana Cristiano Ronaldo opowiedziała o śmierci ich syna

Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary

Tragiczne zamieszki podczas meczu! Padł strzał, jedna osoba nie żyje

Całą sprawą zajęła się już prokuratura, a służby pracują nad tym, by zdobyć więcej informacji na temat tragicznych wydarzeń podczas amatorskiego meczu. Głos w tej sprawie zabrali już przedstawiciele gminy Los Angeles, którzy w mocnych słowach odnieśli się do zamieszek. Zaznaczyli, że amatorskiemu futbolowi powinna towarzyszyć rodzinna i przyjazna atmosfera, co coraz częściej wygląda zupełnie odwrotnie.

To dlatego Paulo Sousa stracił pracę! Szokujące doniesienia, wszystko wyszło na jaw dopiero teraz!

Zobacz znakomite memy po meczu Walia - Polska:

"Jako gmina przede wszystkim ubolewamy ze względu na to, że dochodzi do takich sytuacji. Stają się one powszechne w przypadku amatorskich imprez sportowych" - podkreślono w specjalnym oświadczeniu. Chilijska gmina liczy na to, że władze ligi podejmą odpowiednie kroki, a do tego martwi się, że takie incydenty niszczą zdrową rywalizację, która w ostatnim czasie "została wyparta przez przestępczość". 

Poniżej nagranie z zamieszek podczas meczu w Chile:

Sonda
Brałeś/aś udział w bójce kibiców na stadionie?

Oceniamy kadrę przed mundialem! Kto nadzieją, a kto problemem? Co dalej z Krychowiakiem?

Włącz NOWY ODCINEK podcastu SUPER SPORT!

Listen to "Czepiali się Stocha. Fatalne zachowanie Krychowiaka. SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze