Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

i

Autor: OSCAR DEL POZO/AFP/East News Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Rodzinna tragedia

Georgina Rodriguez przerwała milczenie. Ukochana Cristiano Ronaldo opowiedziała o śmierci ich syna

2022-09-26 19:53

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo od lat są w szczęśliwym związku. Kobieta urodziła piłkarzowi jedno z jego dzieci, a w kwietniu tego roku para spodziewała się bliźniąt. Niestety, ich syn nie przeżył porodu i zakochani zmierzyli się z prawdziwą rodzinną tragedią. Po kilku miesiącach Georgina przerwała milczenie. Ukochana Ronaldo opowiedziała o trudnych chwilach po śmierci dziecka.

Na szczęście kwietniowe narodziny córeczki przebiegły bez komplikacji i para może cieszyć się wychowaniem Belli Esmeraldy. Dziewczynka stała się drugą córką, jaką Rodriguez urodziła w związku z Ronaldo. Pierwszą była Alana Martina, urodzona w 2017 roku. Co więcej, wybitny piłkarz i jego piękna ukochana wychowują też troje dzieci Portugalczyka, które przyszły na świat wcześniej. Najbardziej znany jest najstarszy z nich - 12-letni Cristiano junior. Z kolei kilka miesięcy przed Alaną Martiną narodziły się bliźniaki - Mateo i Eva Maria, jednak tożsamość ich matki nie jest powszechnie znana. Georgina i Cristiano robią wszystko, by jak najlepiej wychować dzieci, ale w kwietniu tego roku cała rodzina musiała zmierzyć się z dramatem po śmierci noworodka.

Leo Messi szczerze przed mistrzostwami świata. To sądzi o grze w grupie z Polakami, szczere wyznanie

Georgina Rodriguez była miłością Cristiano Ronaldo od pierwszego wejrzenia. Nie można się mu dziwić!

Georgina Rodriguez przerwała milczenie. Ukochana Cristiano Ronaldo opowiedziała o śmierci ich syna

Informacja o oczekiwanych narodzinach bliźniąt pojawiła się pod koniec zeszłego roku i zachwyciła fanów jednej z najbardziej wpływowych par na świecie. Nikt nie spodziewał się, że radosne oczekiwanie zakończy się tragedią. Z dwojga noworodków przeżyła tylko córeczka, a cały świat łączył się w bólu z "CR7" i jego ukochaną. Śmierć syna piłkarza Manchesteru United odbiła się szerokim echem pod każdą szerokością geograficzną, ale przez długi czas jedyną wzmianką na ten temat pozostawało oficjalne oświadczenie pary. W końcu Georgina Rodriguez przerwała milczenie, a miało to związek z dokumentem na Netflix pt. "Jestem Georgina".

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko już nie wytrzymały, gdy Milik pokazał się z dziewczyną. Jednoznaczne komentarze

Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary

W tym roku w ciągu jednej chwili przeżyłam najlepszy i najgorszy moment mojego życia. Wielki kawałek mojego serca pękł i zadałam sobie pytanie, jak mogłabym dalej żyć - przyznała hiszpańska modelka, cytowana przez "The Sun". - Odpowiedź miałam bliżej niż myślałam. Spojrzałam moim dzieciom w oczy i zobaczyłam, że jedynym rozwiązaniem jest bycie razem - dodała po chwili. 

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze