Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

i

Autor: OSCAR DEL POZO/AFP/East News Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Rodzinna tragedia

Georgina Rodriguez przerwała milczenie. Ukochana Cristiano Ronaldo opowiedziała o śmierci ich syna

2022-09-26 19:53

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo od lat są w szczęśliwym związku. Kobieta urodziła piłkarzowi jedno z jego dzieci, a w kwietniu tego roku para spodziewała się bliźniąt. Niestety, ich syn nie przeżył porodu i zakochani zmierzyli się z prawdziwą rodzinną tragedią. Po kilku miesiącach Georgina przerwała milczenie. Ukochana Ronaldo opowiedziała o trudnych chwilach po śmierci dziecka.

Na szczęście kwietniowe narodziny córeczki przebiegły bez komplikacji i para może cieszyć się wychowaniem Belli Esmeraldy. Dziewczynka stała się drugą córką, jaką Rodriguez urodziła w związku z Ronaldo. Pierwszą była Alana Martina, urodzona w 2017 roku. Co więcej, wybitny piłkarz i jego piękna ukochana wychowują też troje dzieci Portugalczyka, które przyszły na świat wcześniej. Najbardziej znany jest najstarszy z nich - 12-letni Cristiano junior. Z kolei kilka miesięcy przed Alaną Martiną narodziły się bliźniaki - Mateo i Eva Maria, jednak tożsamość ich matki nie jest powszechnie znana. Georgina i Cristiano robią wszystko, by jak najlepiej wychować dzieci, ale w kwietniu tego roku cała rodzina musiała zmierzyć się z dramatem po śmierci noworodka.

Leo Messi szczerze przed mistrzostwami świata. To sądzi o grze w grupie z Polakami, szczere wyznanie

Georgina Rodriguez była miłością Cristiano Ronaldo od pierwszego wejrzenia. Nie można się mu dziwić!

Georgina Rodriguez przerwała milczenie. Ukochana Cristiano Ronaldo opowiedziała o śmierci ich syna

Informacja o oczekiwanych narodzinach bliźniąt pojawiła się pod koniec zeszłego roku i zachwyciła fanów jednej z najbardziej wpływowych par na świecie. Nikt nie spodziewał się, że radosne oczekiwanie zakończy się tragedią. Z dwojga noworodków przeżyła tylko córeczka, a cały świat łączył się w bólu z "CR7" i jego ukochaną. Śmierć syna piłkarza Manchesteru United odbiła się szerokim echem pod każdą szerokością geograficzną, ale przez długi czas jedyną wzmianką na ten temat pozostawało oficjalne oświadczenie pary. W końcu Georgina Rodriguez przerwała milczenie, a miało to związek z dokumentem na Netflix pt. "Jestem Georgina".

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko już nie wytrzymały, gdy Milik pokazał się z dziewczyną. Jednoznaczne komentarze

Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary

W tym roku w ciągu jednej chwili przeżyłam najlepszy i najgorszy moment mojego życia. Wielki kawałek mojego serca pękł i zadałam sobie pytanie, jak mogłabym dalej żyć - przyznała hiszpańska modelka, cytowana przez "The Sun". - Odpowiedź miałam bliżej niż myślałam. Spojrzałam moim dzieciom w oczy i zobaczyłam, że jedynym rozwiązaniem jest bycie razem - dodała po chwili. 

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze