Leo Messi

i

Autor: AP Leo Messi

Szczere słowa!

Leo Messi szczerze przed mistrzostwami świata. To sądzi o grze w grupie z Polakami, szczere wyznanie

2022-09-26 18:37

Leo Messi postanowił powiedzieć, co sądzi o nadchodzących spotkaniach na mistrzostwach świata. Gwiazdor PSG i reprezentacji Argentyny będzie walczył o grupowe punkty z Polską, Meksykiem i Arabią Saudyjską. Mimo że dwukrotni mistrzowie świata są wielkim faworytem do zwycięstwa w fazie grupowej, tak Messi uważa, że rywali wprost nie można lekceważyć.

Leo Messi postanowił zabrać głos przed nadchodzącymi mistrzostwami świata w Katarze. Mimo że Argentyna jest jednym z kandydatów do zdobycia trofeum Pucharu Świata, to zawodnik PSG udzielił wywiadu dla meksykańskiego portalu  "tudn.com", w którym ocenił szansę Argentyńczyków w meczach z Polską, Meksykiem i Arabią Saudyjską. Były kapitan Barcelony nie zamierza lekceważyć rywali.

Thurnbichler szczerze o Kamilu Stochu. Mówi o wielkim błędzie, to nie może się powtórzyć! Padła jasna deklaracja

Leo Messi o starciach z Polską, Meksykiem i Arabią Saudyjską. Nie zamierza lekceważyć rywali

Mimo że scenariusz, w którym Argentyna odpada z fazy grupowej wydaje się być dość nieprawdopodobny, tak Messi mówi, że w jego drużynie nie może być miejsca na to, aby wdało się lekceważenie.

-  Na ostatnim mundialu dużo mówiło się, że mamy przystępną grupę, że już myśleliśmy o tym, kogo możemy trafić w fazie pucharowej, a nie było tak, jak się spodziewaliśmy. Skończyło się na zremisowaniu pierwszego meczu, a później przegraliśmy z Chorwacją. Cierpieliśmy w drodze do 1/8 finału - mówi Messi w rozmowie z meksykańskim serwisem "tudn.com".

Marcin Gortat wraca do NBA! Sensacyjna wiadomość, powrót do dobrze znanego klubu

Messi o kluczowym momencie fazy grupowej. To trzeba robić od samego początku

Jak przyznał Messi, bardzo ważne jest to, aby jego drużyna już od pierwszego spotkania pokazywała klasę. Jak sam jednak przyznaje, grupa w której się znalazł wraz z kolegami, jest bardzo ciężka.

- Myślę, że teraz mamy bardzo trudną grupę i jesteśmy tego świadomi, i bardzo ważne jest, aby zacząć od wygrania pierwszego meczu, ponieważ da to spokój w kolejnych dniach - mówi Leo Messi.

Sonda
Czy Leo Messi wróci do FC Barcelona?
Grzegorz Krychowiak: Messi raczej nie ogląda greckiej ligi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze