Kamil Stoch, Thomas Thurnbichler

i

Autor: Cyfrasport/Polski Związek Narciarski Kamil Stoch, Thomas Thurnbichler

Jasna deklaracja!

Thurnbichler szczerze o Kamilu Stochu. Mówi o wielkim błędzie, to nie może się powtórzyć! Padła jasna deklaracja

2022-09-26 16:14

Trzeci konkurs Letniego Grand Prix w skokach narciarskich nie był zbytnio udany dla Kamila Stocha, który został zdyskwalifikowany za niewłaściwy strój. Sprawę legendy reprezentacji Polski poruszył tuż po konkursie trener kadry, Thomas Thurnbichler. Jak przyznał szkoleniowiec, doszło do wielkiego błędu i taka rzecz już po prostu nie może się powtórzyć!

Thomas Thurnbichler skomentował ostatni konkurs Letniego Grand Prix. O ile trener ma powody do zadowolenia, gdyż zwyciężył Dawid Kubacki, o tyle zawody nie były udane dla Kamila Stocha, który został wyeliminowany w ostatniej serii konkursowej z powodu nieprzepisowego kombinezonu. Sytuacja Stocha nie uszła uwadze trenera reprezentacji Polski, który jasno powiedział o wielkim błędzie, który nie powinien się wydarzyć.

Tomaszewski szczerze o Szczęsnym. Emocjonalne słowa legendy

Thomas Thurnbichler komentuje sytuację Stocha. Nie wyglądało to dobrze

O ile Kamil Stoch w trakcie swojej kariery rzadko doświadczył faktu dyskwalifikacji, o tyle wydarzyło mu się to w trakcie ostatniego konkursu Letniego Grand Prix. Szkoleniowiec reprezentacji Polski zapowiada, że do takich sytuacji już zimą dochodzić nie będzie.

- Rękawy w jego kombinezonie były nieco za krótkie. Przygotujemy nowy, bądź naprawimy ten i następnym razem to się nie przydarzy. Taka sytuacja nie daje przewagi skoczkowi. Myślę, że to błąd fabryczny, który powstał podczas produkcji stroju. Prawdopodobnie niewystarczająco przyjrzeliśmy się wszystkiemu. To lato, występ zawodnika nie był najlepszy, więc nie jest to wielka rzecz. Niemniej, zimą to się nie powtórzy  - mówi Thurnbichler w rozmowie z portalem "skijumping.pl".

Niewiarygodne, jak wygląda syn Andrzeja Gołoty. Ten szczegół przykuwa uwagę, fala komentarzy

Thurnbichler chwali Kubackiego. Robi na nim wielkie wrażenie

Tuż po zawodach, w których trakcie wygrał Dawid Kubacki, Thurnbichler postanowił pochwalić swojego podopiecznego.

-  To był naprawdę miły weekend dla Dawida Kubackiego. Skakał naprawdę, naprawdę bardzo dobrze. Pojawia się jeszcze kilka drobnych błędów, ale wszystko wykonuje z pewnością siebie i dużą energią. To wszystko przydaje się na małych skoczniac

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?
Kamil Stoch mocno zdziwiony. Nie mógł w to uwierzyć
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze