Andrzej Gołota

i

Autor: SE Andrzej Gołota

Wyjątkowe zdjęcie

Niewiarygodne, jak wygląda syn Andrzeja Gołoty. Ten szczegół przykuwa uwagę, fala komentarzy

2022-09-26 14:15

Andrzej Gołota to bez wątpienia legenda polskiego sportu. Przez wiele lat był w czołówce najlepszych pięściarzy na świecie i walczył o najważniejsze tytuły. Fani boksu wciąż z rozrzewnieniem wspominają czasy, gdy "Andrew" wchodził do ringu. Dlatego też chętnie dowiadują się, co słychać u legendy, a co jakiś czas zdjęcia na Instagramie publikuje jego żona, Mariola Gołota. Ostatnio pokazała również ich syna, a okazja była szczególna.

Obecnie z nieukrywaną tęsknotą można wracać do przełomu XX i XXI wieku, kiedy to polski boks był na wysokim poziomie. Co kilka miesięcy fani mogli oglądać ważne walki reprezentantów biało-czerwonych o najwyższą stawkę. W tym gronie był rzecz jasna Andrzej Gołota, który był jednym z kandydatów do mistrzowskiego tytułu w wadze ciężkiej.

Don Kasjo szczerze o walce ze Szpilką: On ma szklaną szczękę, znokautuję go!

Tak wygląda syn Andrzeja Gołoty. Żona pięściarza pokazała wyjątkowe zdjęcie

Niestety dla samego Gołoty, jak i fanów z kraju nad Wisłą, pasa mistrza świata nigdy nie udało się zdobyć. Nic jednak nie zabierze wspomnień o wielkich walkach zawodnika z Warszawy. Mimo że Gołota zakończył karierę już wiele lat temu, wśród fanów wciąż cieszy się ogromną popularnością i estymą oraz chętnie dowiadują się, co u niego słychać.

Mariusz Pudzianowski uświadomił fanom bolesną prawdę. Wystarczyło jedno zdanie. Aż trudno w to uwierzyć

Informacje o tym, co aktualnie robi i jak się ma Gołota dostarcza jego żona, Mariola. Ukochana pięściarza prowadzi konto na Instagramie, które poświęcone jest w dużej mierze właśnie byłemu zawodnikowi. Można znaleźć na nim wiele prywatnych zdjęć, a fani z dużą chęcią oglądają i komentują kolejne posty pokazywane przez Mariolę Gołotę.

Ostatnio żona byłego pięściarza miała wyjątkową okazję, aby opublikować kolejną fotografię na Instagramie. Tym razem głównym bohaterem był Andrzej Gołota, ale Junior. Syn reprezentanta Polski obchodził 25. urodziny i można było zobaczyć, jak wygląda. Uwagę przykuwa przede wszystkim muskulatura syna Gołoty. Widać, że na siłowni spędza sporo czasu. W komentarzach posypało się wiele życzeń dla Andrzeja Gołoty Juniora.

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy pięściarz w historii polskiego boksu?
Lewandowski GORZKO po meczu z Walią. Nie ma co świętować
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze