Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

nie do wiary

Mariusz Pudzianowski uświadomił fanom bolesną prawdę. Wystarczyło jedno zdanie. Aż trudno w to uwierzyć

2022-09-26 10:50

Wielu fanom Mariusza Pudzianowskiego może się wydawać, że "Dominator" jest niczym wino - im starszy, tym lepszy. Bez wątpienia może być w tym ziarno prawdy, jednak tym razem gwiazdor federacji KSW w bolesny sposób przypomniał internautom, że czas leci nieubłaganie, a od jego pierwszych sukcesów na arenie międzynarodowej minęło już kilka ładnych lat.

Przez lata swojej fenomenalnej kariery, Mariusz Pudzianowski zasłużył sobie nie tylko na miano jednego z najwybitniejszych sportowców w historii, ale również na uwielbienie ze strony fanów, którzy licznie obserwują jego profile w mediach społecznościowych, gdzie "Dominator" dzieli się nie tylko swoimi przemyśleniami na wiele tematów, ale również archiwalnymi zdjęciami ze swojej bogatej kolekcji. Tym razem Pudzianowski również postanowił wrócić do minionych lat, bowiem miał do tego bardzo ważny powód.

Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie z kobietą. Spadła prawdziwa lawina, jest oficjalny komentarz!

Wystarczyło jedno zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego i zrobiło się nostalgicznie. Gwiazdor KSW uświadomił fanom bolesną prawdę

W internecie nie brakuje osób, które śledziły karierę Mariusza Pudzianowskiego od samego początku, kiedy ten walczył o tytuły najsilniejszego człowieka na świecie. Gwiazdor KSW miał dla wszystkich tych fanów przykrą wiadomość. Okazuje się, że od tamtych chwil minęły już ponad dwie dekady. 

Niepokojące wyznanie Mameda Khalidova! Cała prawda wyszła na jaw, w takim stanie walczył z Roberto Soldiciem

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?

Mariusz Pudzianowski uświadomił fanom bolesną prawdę. Wystarczyło jedno zdanie. Aż trudno w to uwierzyć

Dla wielu fanów, Mariusz Pudzianowski wciąż jest młodym zawodnikiem, który wspina się na szczyt swoich umiejętności. Prawda jest jednak nieco inna. - To już 20 lat minęło gdy zdobyłem pierwszy raz tytuł najsilniejszego człowieka świata WSM 2002 - napisał na Instagramie Pudzianowski. To sprawiło, że internauci błyskawicznie zaczęli wracać wspomnieniami do tamtych chwil. - 20 lat minęło jak jeden dzień - skomentował nostalgicznie post jeden z fanów. - Pamiętam jak by to było wczoraj, z wszystkimi jechaliście szybko,krótko,jak w Teleexpressie, Zawsze Top z Dymkiem - dodał kolejny z fanów "Pudziana".

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV znalazł się pod ścianą! Musiał zabrać głos, na te wieści czekały tłumy

Najnowsze