Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Fani nie dawali za wygraną

Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie z kobietą. Spadła prawdziwa lawina, jest oficjalny komentarz!

2022-09-24 16:23

Mariusz Pudzianowski niemal od zawsze oddziela życie prywatne od zawodowego grubą kreską. Były mistrz świata strongmanów rzadko opowiada o sprawach pozasportowych publicznie. Zawodnik MMA tym razem jednak, być może przez niedopatrzenie, pokazał się z kobietą, która zalotnie rzuciła rękę na jego ramię. Nie trzeba było długo czekać, by pod fotką pojawiły się setki komentarzy kibiców.

Mariusz Pudzianowski od lat zmaga się z pytaniami o życie prywatne. To pokłosie tego, że "Pudzian" jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Nie ma w zasadzie dnia, by zawodnik MMA i były najsilniejszy człowiek na świecie nie opublikował na Facebooku i Instagramie zdjęcia z codzienności. Ciekawscy fani co rusz komentują i niekiedy pojawiają się pytania o ewentualny związek wojownika z kobietą. Zazwyczaj Pudzianowski nie odnosi się do nich, ale w przeszłości zdarzyło mu się kilka razy nie wytrzymywać i apelował o to, by zaprzestać dociekania w tych kwestiach. Tym razem jednak to on sam podsycił plotki, publikując na Facebooku fotkę, na której widać zarzuconą mu na ramię kobiecą rękę. Lawina komentarzy ruszyła bardzo szybko.

Marcin Najman szczerze o relacjach ze swoją mamą. Nie dawała z tym rady. Musiał to przed nią ukrywać

Mariusz Pudzianowski z kobietą na zdjęciu

Zdjęcie to było sporym zaskoczeniem. Nie wiadomo czy Mariusz Pudzianowski opublikował je specjalnie, czy nie przewidział, że kibice skupią się właśnie na fragmencie kobiecej sylwetki. Opis wskazuje na to drugie, ponieważ jak zawsze bohater nawiązywał w nim po prostu do sportu. "Koniec pracy na dziś uffff teraz można mieć czas dla siebie, czyli iść na matę i trening wieczorny" - napisał na portalu społecznościowym.

Po chwili pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Ładne paznokcie ma ta mata" - czytamy w jednym z najpopularniejszych. "Ta wycięta Pani tylko podsyca ciekawość fanów któż to się opiera"- zauważył inny z fanów. Pojawiały się jednak też takie, które apelowały o to, by szanować prywatność sportowca. "Jesteśmy tu dla Mariusza, nie dla tych ślicznych paznokci" - napisał internauta. "Trzeba uszanować prywatność Pudziana z kim śpi mieszka itp to jego prywatna sprawa a jest super człowiekiem i sportowcem do naśladowania" - dodała inna użytkowniczka.

Adam Małysz przeżył duże rozczarowanie. Bolesna porażka, już szuka rewanżu

Pudzianowski odpowiedział na komentarz

Sam Mariusz Pudzianowski postanowił wejść w interakcję z jednym z fanów. Jego komentarz szybko zdobył popularność i internauci zostawili przy nim sporo polubień. "U kobitka będzie masaż" - czytamy w opinii fana. "A będzie, będzie" - odpowiedział dość enigmatycznie, choć wymownie, Mariusz Pudzianowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze